Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok felkelni az...

Miért nem tudok felkelni az ébresztőre?

Figyelt kérdés
Sajnos majdnem napi probléma, hogy az ébresztőt nem tudom kinyomni, mert fel sem kelek rá, pedig igencsak nagy hangerőn szól. Gondolom olyan mélyen alszom, hogy nem ébredek fel rá. Mivel még diák vagyok, így ezzel most nyáron nincs is probléma, de lassan kezdődik az egyetem, és nem nagyon szeretnék lemaradni az előadásokról. Általában 6-7 órás alvási idővel számolok, de nem nagyon működik.
2021. aug. 17. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is voltam így. Nekem az vált be, hogy beállítok 3 ébresztőt 15 perces eltéréssel különböző ébresztő hangokkal. Érdemes az utolsót a legbrutálabbra állítani, ami jelzi, hogy ez volt az utolsó lehetőség felkelni.
2021. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az okosóra, korábban okoskarkötő rezeg az ébresztővel, tuti felébredek rá.
2021. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alakíts a napirendeden. Nekem például kell 8-8,5 óra ahhoz, hogy kipihenjem magam. Hiába számolsz 6-7 órával, a szervezeted szükségleteit hosszú távon nem tudod kijátszani.
2021. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor valami baj van a füleddel, olyan nincs, hogy a bömbölő ébresztőre 1 percig sem ébred fel valaki.

Talán nem a halak párbeszédét kéne beállítani jelzésnek.

2021. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!