Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kokain függőség után rémálmok?

Kokain függőség után rémálmok?

Figyelt kérdés

2 évig voltam kokainfüggő, eljutottam egy olyan szintre, hogy vért hánytam, ekkor hagytam abba segítséggel.

Ennek már lassan 3 éve, de iszonyú rémálmok gyötörnek, horror szerű képek, lények, emberek kibelezve, vagy olyan emberek akiket ismerek valami szörnyűség éri, mondjuk a szemem láttára lecsapja a fejét egy vonat, stb.

A legbetegebb, szörnyűbb látomások jönnek elő álmomban, és élethűen átélem őket.

A drog használat előtt ilyen nem volt.

A kérdésem az, hogy ha van itt más akinek ilyen problémája volt/van, mikor múlt el, és hogyan?

Pszichiáter, gyógyszeres kezelés nem segített.

Napközben teljes jól vagyok, de ha elalszok akkor elszabadul a pokol, mintha büntetne a múltam.


2021. szept. 4. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mitől lehet ez de van sejtésem. Én amikor beiszok azaz nagyobb mennyiségű alkoholt fogyasztok jól vagyok meg minden, de ha elalszok akkor nekem is szoktak rémálmaim lenni pl: üldöznek stb. Szerintem nálad a kokain tönkrevágta az idegrendszered, nekem is gyenge az idegrendszerem és ha ráiszok akkor nekem is szoktak bajaim lenni. Engem is a pia álmomban kínoz, mondjuk ha huzamosabb ideig nem iszok utána fáradékonyságot tapasztalok, szokott rángani az ujjam, meg lüktetést érzek a karjaimban.
2021. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár én eddig ilyenről nem hallottam hogy ha valaki leteszi a kokaint utána rémálmai lesznek.
2021. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Tegnap este ittam 2 sört aztán később lefeküdtem aludni. Végre nem rémálmom volt az alkoholtól hanem kellemesen jó. Azt álmodtam hogy a haverommal meg egy jó csajjal iszogattunk mindenféle piát legjobban az almás Jim Beam whiskey ragatt meg bennem és az hogy aztán ölelgettem meg puszilgattam a csajt. Tudom rémálmot kellett volna írnom meg azt hogy a te rémálmaid mitől lehettek, ezt csak azért írtam hogy a pia végre okozott rendes jó álmot is. ;)
2021. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!