Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emberek, akik nem olttattatok...

Emberek, akik nem olttattatok be magatokat a covid ellen! Miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 17:23
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
50%

#20


Hu de fontos ember lehetsz!

2021. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
64%

nem oltakozok, mert van sajnos nagyobb krónikus gyulladásos betegségem is, amire csak szteroidot tudnak adni, semmi más megoldás nincs mint nap mint nap ezzel együtt élni….minap kérdezte is a doki miért nem vagyok oltva, mondtam neki elég ez a probléma ami miatt jöttem …

Illetve egyáltalán nem tetszik ez az oltás mizéria, hogy így ránk erőltetik megvonják azt ami eddig természetes volt, korlátoznák…. de senki nem vállalja a feleloseget az oltas miatt ezert nem kotelezo…. na most en nem felek a virustol es nagyon uncsi mar ez az egesz …. ja az se mindegy h ezt mar 2011es Fertozes c filmben kb 10 evvel ezelott is megrendezték

2021. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is ezek közül egyik se. Én azért nem, mert nem tartom valós veszélynek ezt a vírust, inkább egy politikai/médiavírus, elnagyolt influenza. Persze aki akarja adassa be, de ne legyen ebből veszekedés.
2021. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
68%

#20


Milyen jogaidat vették el eddig? Sorolt fel.

2021. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
*sorold
2021. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
56%

24-25.

Én nem a 20-as hozzászóló vagyok,de szerintem is elvették a jogaidat.Nem mehettél be étterembe zárt térbe vagy bizonyos rendezvényekre. Ez pedig közvetetten a szabad mozgás és tartózkodáshoz való jog korlátozása,ami egy alapjog.

2021. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
62%

#26


De most mindenhova bemehetsz , vagy nem?

2021. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
57%
27. Bemehetsz, igen.De volt olyan amikor nem tehetted meg.
2021. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet bemenni mindenhova, például koncertre, vagy nagyobb bulikra sem.
2021. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
95%

Hát én most megpróbáltam utána nézni. Sokszor még a szervezők sem tudják kell-e igazolvány. Van ahova kérnek, aztán később kiderül, hogy mégsem kell, és van ahol nem kérnek.

Páromnak konferenciája volt egy szállodában, rengetegen voltak. Semmi sem kellett.

Most lesz egy Red hot chili peppers koncert, ott sem írják, hogy kellene bármi.

Elvileg vedettsegivel lehet utazni is, de simán át mehetett az unokatesóm a határon.

En eddig semmilyen hátrányt nem tapasztaltam. (A család fele oltva van, a másik fele nincs.)

Ugy latszik nagyon rugalmasan lehet kezelni a "szabályokat ".

Ez olyan kb mint egy vizsgálat, engem azonnal fogadtak a szemeszeten, testveremnek már 4 hónappal későbbi időpont jutott.


Teljes a káosz. Szokás szerint.

2021. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!