Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emberek, akik nem olttattatok...

Emberek, akik nem olttattatok be magatokat a covid ellen! Miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 17:23
A kérdező szavazást indított:
Nem olyan munkát végzek, hogy fertőző betegség veszélyének legyek kitéve.
Bízom benne, hogy elkerül ez a betegség. Bárányhimlős vagy mumpszos sem lesz mindenki.
Mélyen vallásos vagyok. Imádsággal tartottam távol a vírust, ezután is úgy fogom.
Nem vagyok orvos. Nem tudom, mit tartalmaz a vakcina. Lehet, többet árt, mint használ.
Ismerősöktől hallottam az oltás mellékhatásairól. Ezért nem kérek belőle.
Annyi mindent olvastam, hogy chipet is tartalmazhat az oltás. Nem akarom, hogy nyomkövetőt vagy gondolatirányítót ültessenek belém.
Egészségügyi dolgozó voltam. Éppen azért hagytam ott a foglalkozásomat, mert tudom, milyen biológiai/kémiai hatása van a szernek.
Amióta kitört a járvány, hordom a maszkot. Ez olyan, mint egy talimán: mindentől megóv.
Az kapja el a vírust, akinek nem elég erős a szervezete. Vitamint kell sokat enni, nem ilyen löttyöt beadatni.
Elég időt éltem már. Ha meg kell halni, nem féltem az életemet.
38 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
83%
Egyik se. Egyszerűen csak így alakult.
2021. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
78%
Próbálok mérlegelni és az alapján dönteni. Ismerőseim közül nem egy ember halt meg covidban és az oltás miatt is. Most itt vagyok én 25 éves egészséges fiatalként. Ha elkapom a covidot valószinűleg nem fogok belehalni még ha komolyabb tüneteket is fogok produkálni. Ezt tudatosítva azzal hogy beoltatom magam csak egy plusz kockázatot vállalok a nyakamra.
2021. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
95%
Mert van egy tisztázatlan allergiám, és amíg nem tudja senki, mi minden váltja ki (többek közt aszpirin, zöldfüszerek, nyers paradicsom, stb ami eddig ismert), addig az orvos nem javasolja.
2021. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
85%
Nem tartom szükségesnek. Plussz valóban mivel új dolog, a fene se' fogja magát önként oltatgatni
2021. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim válasza:
57%
mert nem hiszem hogy létezik
2021. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
69%
Mert szeretnék megmaradni olyannak amilyennek megteremtettek,eredeti állapotomban,bármi is történjen.Soha nem oltatom be magam.
2021. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
42%
Azért, mert ha beoltattuk volna magunkat, akkor nem tudnád kiírni a covid és oltás kérdéseket napi szinten.
2021. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
7. Ez az első ilyen kérdésem. Egyébként én sem olttattam be magamat.
2021. okt. 13. 18:59
 9/50 anonim ***** válasza:
41%
Figyi, itt napi szinten írják ki szinte ugyanazokat a kérdéseket, szinte ugyanazok az emberek. Most őszintén, kinek mi köze hozzá ki mért oltat vagy nem? Ez már teljesen elmebeteg...
2021. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
2021. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!