Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvos által igazolt (nem...

Orvos által igazolt (nem táppénz) több hetes távollét (egészségügyi ok) miatt elbocsáthatnak a munkahelyemről? Az orvosi igazolás elfogadható ennyi időre igazolt fizetetlen távollétként?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 05:45
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Ez más helyzet,ebben az esetben ,ha maradni akarsz akkor nem fogadod el a közös megegyezést és munkaügyi bírósághoz lehet fordulni,de nem valószínű hogy megéri a macerát...
2021. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Kérdező, a gyógytornának, az állapotnak, ami miatt erre szükséged volt, van dokumnetált nyoma.

Ha 30 napnál rövidebb az idő, akkor a felülvizsgáló főorvos tud keresőképtelen állományba venni visszamenőleg, ha 30 napnál több, akkor szakértői bizottság. Mindkettőhöz a háziorvosnak kell kitölteni egy nyomtatványt.

menj el hozzá, mondd meg, hogy kéred a visszamenőleges állományba vételt, legyen szíves intézni. Nem utasíthatja el.

2021. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Leadtam a munkaeszközöket. Nem mondtam fel, így azt mondták,hogy nem fogok kapni egy fillért sem. Majd behívnak vagy kipostázzák a papírjaimat. Ők mondanak fel nekem igazolatlan távollét miatt. S ezzel rosszul járok, mert nem fognak így más munkahelyre se felvenni.
2021. okt. 21. 17:29
 24/39 anonim ***** válasza:
De nem értem, nem adtad le az igazolásokat?
2021. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Leadtam, de azt a sima orvosi igazolást, hogy orvosi ellenőrzés alatt voltam nem fogadják el. Az arra vonatkozó 16 munkanapomat ők igazolatlan távollétnek könyvelik el.
2021. okt. 21. 17:56
 26/39 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz azon, hogy húzz el, és visszamenőleg vetesd magad keresőképtelen állományba?
2021. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

"Mit nem értesz azon, hogy húzz el, és visszamenőleg vetesd magad keresőképtelen állományba?"


Te meg mit nem értesz azon h ez nem így működik?

2021. okt. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Púcska, én 20 éve veszek embereket állományba. Hát te?

Legutóbb pl egy hete egy három hónapos esetünk volt, aki egyéni vállalkozóként nem tudta, hogy jogosult táppénzre, ezért nem szólt nekünk, mikor kijött a kórházból. Most tudta meg, szólt, kitöltöttem a nyomtatványt, szakértői megnézte, és láss csodát, július 7-től állományba is vette.


Úgyhogy húzz máshova okoskodni.

2021. okt. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

"Úgyhogy húzz máshova okoskodni."


Jó tanácsot adtál magadnak ,fogadd is meg,a privát üzeneteidet pedig tartsd meg magadnak ,nem vagy az esetem...

2021. okt. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

29, szerintem más rajongód van.


Én értek hozzá, ebből élek. Te egy nethuszár vagy kommentkényszerrel, minden témában, abban is, amiről fogalmad nincs. Bele se gondolsz, hogy pusztán azért, mert erőszakosan tolod a magadét, hogy embert vezetsz félre az ostobaságoddal.

2021. okt. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!