Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid oltást aki kapott...

Covid oltást aki kapott közületek,esetleges mellékhatásait le írná? Tudsz e oltás utáni halálról az ismeretségedben? Régi betegségedet hozta e elő pl asztma, allergia stb vagy bármit amit rendellenesnek találtál

Figyelt kérdés

Köszönöm segítő válaszod.

Írd ide kérlek melyik oltást kaptad.



#oltás #vakcina #COVID 19 #Oltás utáni betegség
2021. nov. 1. 19:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
Astrazenecát kaptam, nem volt mellékhatása. Ismerősök közül senki nem panaszkodott oltas mellekhatásra (covid fertőzés mellekhatásra ami hónapokkal később is megvoltak 3-an panaszkodnak)
2021. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
62%
Édesapám Pfizert kapott, semmi mellékhatást nem tapasztalt. Édesanyám Modernát, semmi mellékhatást nem tapasztalt. Feleségem Sputnikot, semmi mellékhatást nem tapasztalt. Én Sinopharmot, semmi mellékhatás nem volt.
2021. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Pfizert kaptam. Fáradtság, izomfájdalom, szívfájdalom voltak.
2021. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Kínait kaptam,nem volt mellékhatas.

Családban kaptak Pfizert,Modernát,AstraZenecát,Astránál unokatestvéremnél volt oltasi reakció,de hamar rendbe jött,nem árulták el,hogy micsoda.

Direkt írtam oltasi reakciót,és nem mellékhatást.

2021. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Halál: 1. Idős bácsi, hirtelen halál oltás után kb.1hónappal. Ok: Nem tudni. Hirtelen szívmegállás. Nyilván nem biztos, hogy van összefüggés.

Allergia: 1 durván megerősödő ödémás, 1 új allergia bőrhólyagosodással

Gyulladások: 2 nőgyógyászati(1 terhes, 1 szoptatós), 1 nyirokcsomó 1 héten túl gyógyuló

Vérrög: 1 kórházi ellátással

Magasvérnyomás: Addig normális, oltás után alakult ki, állandó gyógyszerezést igényel.

Cikluszavarok: Rengeteg, könnyebb összeszámolni azt, akinek nem lett

Vetélés:1(Nem bizonyítható, van-e összefüggés)

Vese, szív, bélrendszeri panaszok és minden egyéb:1.

A vetélés astrásnál volt, az összetett probléma Szputnyik, a többi mind Pfizer. Igaz, a legtöbb ismerősöm eleve Pfizert kapott. Vannak néhányan, akik oltottak és nincsenek a felsoroltak között, viszont ők mind covidosok is lettek oltottan.

2021. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%

Én egy valakit tudok, akinek agyi embóliája lett. Úgy tudom, túlélte. Ismerős ismerőse.

Ismerőseim közül többeknek fáj a karja az oltás óta, ízületi fájdalom. Két női ismerősöm megerősítette, hogy elönti őket a vér azóta a menzeszkor. Egyikük oltás előtt covidos is volt, azóta vannak ízületi fájdalmai, de az oltás rontott rajta. Egy rokonom terhes lett, de egyrészt 40 körüli, másrészt tele lett trombozissal, el kellett vezetni a babát. A kórházban meg a covidot is elkapta, de elképzelhetőnek tartja, hogy már a terhessége előtt is covidos volt. Ő oltáspárti. Én azt gondolom, biológiai fegyver mind a Covid, mind az oltás, ezért próbálom magam nem beoltatni.

2021. nov. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok
2021. nov. 2. 04:04
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

Én pfizer (3x), oltást követő napon láz és levertség. Mellékhatás nincs.

Párom 3 pfizer, a már említett láz, egyebekben semmi.

Szüleim 2 sinopharm, 1 janssen, semmi.

Nagyszüleim 2 pfizer, 1 astra, második pfizer után papámnak ödémás lett a bal kézfeje, 1 hétre rá elmúlt.

Teljes ismerősi köröm: mindenki 2 vágy 3 pfizer, a lázon kívül semmi.

2021. nov. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Én, férjem, anyám, 2 nagymamám (mindketten 90 fölött): Pfizer. Oltási reakció: izomláz szerű fájdalom az oltás helyén. Mellékhatás nem volt.

Anyósom, apósom: Szputnyik. Oltási reakció: láz és néhány napos levertség. Mellékhatás nem volt.

Apám: Sinopharm. Oltási reakció: fejfájás. Mellékhatás nem volt.

Ismeretségi kör, munkahely tele van oltottakkal. Néhányan mondták, hogy az erősebb oltási reakciók (láz, levertség) megviselték őket, de azon kívül semmi bajuk nem lett. Egy esetben tudok menzesz késéséről, mint mellékhatás.

2021. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%
Az oltásreakciót nem jó mellékhatásnak hívni szerintem. Én lázas voltam a Szputnyik és a Moderna után is. Kialudtam. Semmi ennél komolyabbról nem tudok a környezetemben, pedig mi oltatunk.
2021. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!