Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire ez a nagy harc az oltotta...

Mire ez a nagy harc az oltottak és az oltatlanok között?

Figyelt kérdés
Igazából nem értem ezt a harcot. Gyerekes és nevetséges. Tudtommal az oltás nem a vírustól véd, hanem a szövődményektől. Attól hogy valaki be van oltva, ugyanúgy elkaphatja a betegséget, ugyan úgy fertőzhet csak nem lesznek súlyos szövődményei. De ez nem vett véget a vírusnak. Akkor miért megy az utálkozás meg a harc, hogy "Aki nincs beoltva azt rúgják ki, ne mehessen sehová. Boltba se. És ne kapjon orvosi ellátást" ez kimásolva egy facebook posztból. Komolyan mire jó ez? Aki nincs beoltva és beledöglik, az a saját hibája, felelőssége. De miért kell ölni egymást. Az oltott azért utálkozik mert az oltatlanok miatt nincs vége a vírusnak... az oltatlan meg azért mert az oltott "birkák" mindent is elhisznek a hazug kormánynak, és emiatt nincs vége stb... Nekem nincs oltásom, nem kaphattam volna ha akartam volna se. De engem nem érdekel ha valaki be van oltva, és az sem hogyha nem. sokkal szigorúbbak lennének, vagy nem is tudom.

2021. nov. 17. 20:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezt "sokkal szigorúbbak lennének, vagy nem is tudom." vegyétek semmisnek.
2021. nov. 17. 20:56
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
A kormány gerjeszti.Nagy üzlet van ebben is.
2021. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Olyan országban élünk, ahol az emberek vagy feketén, vagy fehéren látnak, azt sem ismerik sokan, mi az az arany középút, mint fogalom. Leginkább ennek köszönhető ez az oltott/oltatlan cicaharc. Na, meg az oltatlanok elleni uszításnak, de nézzünk mögé kicsit: ezeknél mindig van min csámcsogni (Soros, migráns, Gyurcsány, Karácsony - mondjuk utóbbi idén több okból elmarad, khm...), ezzel pedig az embereket könnyű hangolni, akár egymás ellen is. Pont ez a cél, mindenki lázadjon minden ellen, mindenki utálja a másikat, addig sem foglalkozik a háttérben zajló lopáscunamival.
2021. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésfelvetésed jogos, és jó is az, ha használod az eszed!


Röviden a válaszom: Hatalom, befolyás, pénz, egzisztencia, politika! A különböző hatalmi csoportoknak (WHO, Gyógyszergyártók és ezeknek lekötelezett szakértők, kutatók) létkérdés, hogy a saját narratíváik győzhessenek! Tehát röviden a létért folyik a harc, mit ahogyan ez a történelmünkben mindig is történt, csak most egy kicsit más eszközökkel zajlik ugyan az.

2021. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen. Apukám szerint is itt már rég nem a vírusról szólnak a dolgok, hanem a háttérben lévő sunyiságról, és szerinte a vírusra fogva elfogják halasztani a választásokat is. A migránsokról se lehet hallani, de ha a nép nagyon hangoztatja, néha megemlítik őket a tévében. Szomorú hogy ilyenek az emberek. Anyukám be van oltva, önként ment. De azt mondta undorító hogy le akarják dugni az emberek torkán és fel a seggükbe az oltást, miközben tény hogy nem véd a vírustól csak a szövődményektől.
2021. nov. 17. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj hogy a Covidos betegek túlterhekik az egészségügyet. Így az egyéb betegséggel jüzdő emberek nem fognak ellátást kapni.

Nincs tökéletes megoldás.

2021. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

#6


A baj az, hogy kirugdosták azokat az orvosokat, eü. személyeket, akik nem vették fel a vakcinatrutyit! Ezért vannak túlterhelve!

2021. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
7. Ez már előtte is probléma volt. És nem hiszem hogy jobb ha maga az orvos vagy nővér dől ki a betegségtől és nem tudja ellátni a betegeket. Az oltás előtt tömegével maradtak otthon a beteg egeszségügyisek.
2021. nov. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


A kórházba 60% - ban az oltottak kerülnek! Tehát az oltások kényszerítése hatványozottan növeli az eü. dolgozók számát! A 60% egy átlagos populációra van vetítve, vagyis ha az eü. dolgozókra nézzük, akkor ez sokkal nagyobb "kieséseket" jelentenek!

A kormány is érzékelte ezt a problémát, valószínűleg ezért teszi kötelezővé a 3. oltást is, ami persze megint csak tovább fogja lavinaszerűen növelni a létszámhiányt, mert megint lesznek olyanok akik nem lesznek hajlandóak a kényszerítések hatására felvenni a 3. oltást.



[link]


[link]


[link]

2021. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 jav


"Tehát az oltások kényszerítése hatványozottan növeli az eü. dolgozók HIÁNYÁNAK a számát!"

2021. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!