Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Co²vid,mint a széndioxid...

Co²vid,mint a széndioxid kibotcsájtás elleni harc?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 09:55
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Igen! Igen! Az bizony. Hetvenes IQ alatt feltétlenül.
2021. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
71%

Peeerszeeee!

Az a több tonna orvosi maszk, ami a szemétbe került idáig, direkt jót tesz. Nem beszélve arról, hogy mennyi lett szétdobálva.

2021. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Rettentő sok olyan adat van amire felfigyeltem.Elsősorban arra ,hogy a hírekben a covidnak köszönnek meg minden olyan fejlesztést ,amire gyorsabban ráálltunk.

Azok a munkahelyek amelyek otthonról is elvégezhetők,azok valószínű maradnak is így,hogy kevesebbet utazzunk.Az iskolai oktatás is valószínű a közeljövőben otthni lesz.

Az utazásokat,a bulizasokat ,az ettermeket, és minden ilyen felesleges munkahelyeket elkezdtek korlátozni, ami megint erre utal.

A maszk viselése, főleg a téli időszakra irányul, ami annyit jelent ,hogy a téli időszakban magasabb a széndioxid, mivel a lombhullatók ilyenkor "vegetálnak".

2021. júl. 10. 10:09
 4/44 A kérdező kommentje:
Nem figyeltétek ,hogy a ket legfontosabb hír most aCovid és a globális felmelgedés?
2021. júl. 10. 10:11
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Aham. Viszont többet rendelsz neten, Németországban például fél évig egy zoknit nem tudtál venni boltban, csak online rendelni. Azt meg hajóval hozzák kínából, és ócska xar furgonokkal viszi házhoz a futár. Ahogy a rendelt kaját is. Közben kötelező maszkot hordani, és nem jó ám a mosható, házilag készített! FFP2, FFP3, vagy orvosi maszk, amiket elvileg 4-6 óránként cserélni kell. (Elvileg...) Tehát elvileg csak Németországban majdnem 400 millió maszk landol a kukában. Gyakorlatilag is több millió. Naponta! Az életben nem bomlik le, mivel ez is műanyag.

Széndioxidot pedig ugyanannyit lélegzel ki maszkban is. Ennyire nem lehetsz buta.

2021. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Jó, ez mind okés.Itt valószínű ,gyerekcipőbe jar még a dolog.

Itt szerintem arról szól a dolog ,hogy leállitsák az embereket.Valahol az internetes rendeles is jó,mivel így egy rakás cuccot egy autó hord ki.Nem megy minden ember külön külön el egy zokniért, amit máskülönben valószínű autóval fog megtenni.

A maszkal valószínű valamennyit felfog a széndioxidból.Ezert kellene cserélni.

2021. júl. 10. 10:34
 7/44 A kérdező kommentje:

Ja ,pl több plakáton is lattam ,hogy a vonatok is azt reklámozták ,hogy a kissebb Co kibocsájtásért utazzon vonattal.

Ausztriában mikor beindult a Corona a vonatjegyeken megjelentek a széndioxid adatai, hogy egy utazassal mennyi Co2 engedünk ki...

2021. júl. 10. 10:37
 8/44 A kérdező kommentje:
És hat mindenkinek feltünkt hpgy a Covid és a Corona is Co val kezdődik...
2021. júl. 10. 10:38
 9/44 A kérdező kommentje:

Én jó par évnek ezelőtt néztem meg a Kellemetlen igazság című dokfilmet.Ott sok erdekes adatot taglaltak, és beszéltek.Én ajánlom mindenkinek ,aki még nem látta.

Arra kezdünk rájönni, hogy az olajat nem szabadna kitermelnünk,mivel a Földünk zsírja.

A Föld attól lett hűvös élhető bolygó ,hogy külön féle módokon megkösse a széndioxidot.

A növények mind azert dolgoznak ,hogy a széndioxidot megkösse.Maga a föld is köti a széndioxidot.Az Anarktisz jege is eszméletlen mennyiségű Cot köt meg,ami most olvad.És hat az olaj is megkötött széndioxid amit elraktarozott a kis bolygónk.Mi meg ezt most a felszínre hoztuk...

2021. júl. 10. 10:52
 10/44 A kérdező kommentje:

Nem tudom ,hpgy ez e az igazság,de egyre több ilyen és ehhez hasonló jel bukkan fel a mindennapjainkan.

Én azt mondom ,hpgy a bolygónkkal vannak gondok...

2021. júl. 10. 10:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!