Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdek félni ebben a mai...

Kezdek félni ebben a mai helyzetben, mi az igazság?

Figyelt kérdés

Ami az utóbbi másfél-2 évben történik a világban kezd engem is megtörni. Eddig nem foglalkoztam vele, próbáltam úgy élni az életem, mint azelőtt, amennyire csak tudtam.

A covidot mindezidáig nem kaptam el.

Annyi az információ, annyi az ellentmondás, h fogalmam sincs mit higyjek. Nem bízom a vakcinában és abban, h ez az én érdekemet szolgálja. Rengeteg ember lett rosszul vagy halt meg miatta.

Fiatal vagyok, nem vagyok hajlandó szándékosan tönkretenni magam mások kedvéért.

És ez a rengeteg tüntetés, korlátoznak minket egyfolytában, fenyegetnek a munkánk elvesztésével.

Nem látszik a vége.

Mi történik most a világban? Ennyi volt az életem? Még most kezdtem volna igazán élni. 30 leszek csak. És erre nem utazhatok, lehet kirugnak, bezárnak a lakásba, ellenőriznek, mindezt azért mert nem vagyok hajlandó számtalanszor oltatni magam!

Nem az oltás ténye zavar, de ez azért abszurd, hogy nem tudni, hányszor kell oltatni.


Ti mit gondoltok, nem konkrétan csak az oltásról, hanem hogy mi zajlik a világban?


2021. nov. 22. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A világban olyan dolgok zajlanak, aminek nyilván van célja, viszont ezekről fogalmunk sem lehet, max csak tippelgetünk. Ugyanakkor azt kizártnak tartom, hogy bárkit a te vagy az én egészségem érdekelne.
2021. nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha szétosztasz 10 millió nápolyit 10 millió ember közt, biztos lesz közte olyan, aki allergiás reakciót kap, megfullad, félrenyel, meghal. Az arányok a nem mindegy. Az hogy 1 millió oltottból meghal 1, sajnos benne van a pakliban. De mutass legyszives akkor egy cikket arrol, hogy rengetegen meghaltak.
2021. nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg.


Több ismerősöm kapta el. Amikor telefonon beszélgettem velük, azt mondták, hogy sokan meghaltak mellettük! Érdekes, hogy az ismerősök mind 60, sőt az egyik 70 feletti. Hála Istennek🙏 ennek már 6 hónapja. Az oltással kapcsolatban, én a Sinopharmot kaptam, májusban volt a 2. (negyvenes Ffi.vagyok) Semmit nem vettem észre belőle.😊 Egyébként ennek a legalacsonyabb az antitest képzése, viszont a legtöbb variációtól nyújt védelmet, mert ez sejtszerűen épül be. Csökkentett módú vírus. Az influenza injekciók is hasonló elvűek...

Akik elhunytak, azok krónikus betegek, autoimmun, és ki tudja milyenek voltak. Nem mindenki a c19 ben halt meg, a statisztikát nyomják...


Egyébként valaki azt mondta az ókorban, hogy az utolsó napokban, fertőző betegségek, természeti katasztrófák, élelmiszer hiányok lesznek, egyik helytől a másikig. Globálisan tapasztalható lesz.

Mintha úgy tűnne... Van tovább is, de az már egy másik rovat...

2021. nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as.

Igen, a pénzhatalom olvasztó tégely elvet hajt végre Európában.

Ez tagadhatatlan. Van egy Kalergi terv, aminek a forgatókönyve egyértelműen kezd kirajzolódni...

Na de, azt is tudjuk, hogy nem igazán fog sikerülni, de ebbe nem akarok belemenni itt. Van náluk végtelenszer nagyobb hatalomgyakorló!😉 (4es.)

2021. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaj istenem, annyira tudtam, hogy a konteóra fogunk kilyukadni.
2021. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Jelenések könyve 6:8."És egy fakó lovat láttam, a rajta ülő neve Halál volt és szorosan követte őt a sír. És hatalmat kaptak a Föld negyedrésze fölött, hogy öljenek hosszú karddal, élelmiszerhiánnyal, halálos járvánnyal, és a föld vadállatai által."
2021. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A vakcináknak nem ismertek a hosszú távú hatásai. Azt még nagy nehezen el tudnám fogadni, hogy egy-egy vakcina önmagában valószínűleg kis százalékban jár súlyos mellék hatásokkal, de azt gondolom ti se gondoltátok komolyan, hogy azt érdemben bárki vizsgálta a fejlesztésnél, hogy a különböző vakcinákat hogyan lehet/nem lehet egymásra oltani. Ez egy ember kísérlet, aztán majd lesz valami.

Másrészt olyan erővel és indulattal tolják el azokat, akik nem merik kérdőjelezni a mainstream vonalat (ami mellesleg hetente mond magának ellent), hogy az a legrosszabb fasizmust idézi. A közösség érdekére hivatkoznak többen, de amikor felmerül, hogy döntsünk népszavazáson, akkor elö jön, hogy nehogy már Jozsi bácsi döntsön a saját életéről... A sötét Közép korban a keresztény szekta papjai ugyan ezt csinálták: majd megmondom miben kell hinni, aki nem így tesz, az boszorkány. Modern eszközökkel ugyan ez megy.


A konteo meg hát: ezzel a civilizációs iránnyal max 40-50 éve van a bolygónak. A nagy covid armageddon közepén is sikerült 120 millióval növelni a populációt. Meddig mehet ez szerintetek így? A pénzt nem lehet megenni. Nyilván akik a világot irányítják is feltették már ezt a kérdést, is hogy átlag Béla holnap én vagy hal... Hát az tök mindegy

2021. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Okkal engedték ránk ezt a vírust, nagyot fog változni a világ a következő évtizedekben!..
2021. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

#5 Nincs ebben semmi konteó. Minden előtted van, te magad is láthatod. Ha csak 1-et nézel meg ezek közül, az a Monopoly legyen!


Ahhoz, hogy megértsd, mi zajlik körülötted, kicsit mélyebbre kell ásni. Generációk óta hangoztatják a túlnépesedést, népirtást és a Great Reset-et, Új Világrendet.


Új Norma dokumentumfilm:


[link]


Ahhoz, hogy megvalósítsák a tervüket, olyan problémát kellett generálniuk, ami az egész világot megmozgatja. A covid19 vírus Wuhanban jött létre, aminek kifejlesztését Amerika is támogatta.


Wuhani labor:


[link]


Amerika finanszírozta:


[link]


Érdemes figyelni azt, hogy míg az alsó cikkben 2018-19-es kutatási periódusról írnak, addig a wiki szerint 2015-re már kreáltak a laborban egy olyan koronavírust, ami képes volt megfertőzni emberi sejteket. Ha köztudott, hogy denevérről emberre terjedő vírust fejlesztettek ki, 96-97%-ban egyezik a világjárványt okozó vírussal és Amerika keze is benne van, akkor ez vajon véletlen egybeesés?

A H1N1 is laborban készült és ugyanaz volt a forgatókönyv, mint most, csak akkor kevesebb sikerrel jártak.


H1N1 cikk:


[link]


H1N1 dokumentumfilm:


[link]


Minden az orrunk előtt van, te magad is ellenőrizheted. "Ez nem titok, annyira nyílt, amennyire csak lehet. "


Monopoly dokumentumfilm:


[link]

2021. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: A Facebook-on kívül nincs más elérhetőség?
2021. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!