Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az oltás diszkrimináció nem...

Az oltás diszkrimináció nem okoz nagyobb károkat, szemben azzal ha hagyják az ártatlanokat békében?

Figyelt kérdés

Kamionos vagyok, pontosabban voltam! Jelenleg ott tartunk, hogy nincs elég kamionos. Biztos hallottatok arról, hogy Angliában megállt az élet pár napig mert nem volt aki kiszállítja az üzemanyagot a kútra és az élelmiszer üzletek polcaira. Ugyanehhez a jellegű problémához közelít Magyarország is, ugyanis nincs utánpótlást.. A covid passport diszkrimináció tovább tizedeli az így is kevés sofört!

Én felmondtam, mert nem vagyok hajlandó beoltatni magamat, a cégeknél elkezdték kérni a covid passportot, és akinek nincs nem dolgozhat, így is elég kellemetlen az életünk, nem hogy úgy, hogy még cseszegetnek minket emiatt is. Kiszámoltam körülbelül 3 évig tudok megélni a megtakarított kamionos fizetésből és kiléptem... A véleményem az, hogy a kamionosok közül többen hozzám hasonlóan megteszik szépen lassan ugyan ezt a lépést, ugyanis jobb anyagi helyzetben vagyunk mint az átlag és arrogáns kijelentés de megtehetjük. A kérdés.. nem okoz nagyobb károkat a diszkrimináció, azzal szemben ha hagyunk mindenkit önállóan dönteni? Egymásnak feszül a két csoport ami további stresszt okoz, az emberek kiesnek a munkából... nincs megfelelő termelés, nem garantált a további jólét és a kényelem. Megéri ez annak érdekében, hogy mindenkit bele toljanak az oltásba? Megéri vagy nem, én kiszálltam. Fizetem magam után a TB-t és pihenek, otthon kertészkedek, stb stb

Azt se feledjük el, hogy Hollandiában, Ausztriában, Belgiumban tüntetések vannak és mellette komoly rombolással, így is megéri? Szerintem ez az oltottaknak sem jó vagy igen? Jó az ha háborús állapotokat teremtünk meg annak érdekében, hogy mindenki oltott legyen? Úgy sem fogja beoltatni magát az aki nem akarja! Megéri elcsúszni a polgárháború küszöbére? Nézzetek utána mennyi tüntetés van!



2021. nov. 24. 23:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
15%
Nos vezetni minden hülye meg tud tanulni. Szóval nem félek attól, hogy hosszabb távon ne lenne kaja a polcon.
2021. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
5-ös igen! Az oltottak fertőznek most a legjobban és ők mondják azt, hogy ők azért oltatnak, hogy védjék az oltatlanokat, holott megkapják a vírust a vakcinával és fertőznek.
2021. nov. 25. 11:46
 13/29 anonim ***** válasza:
97%
12-es azért az tulzás, hogy minden hülye tud vezetni, van aki a kapubejárón nem tud beállni, szerintem ezt te is tudod, ha sofőr vagy, a kamionos szakma nem azért haldoklik mert nincs elég hülye soför, hanem mert körülményes a szakma! A családod nem látod akár hetekig... nem családbarát, sokat dolgozol stb stb hiába tudna megtanulni az ember kamiont vezetni, egyszerűen nem szimpatikus az emberek számára ez szakma és ezen nem segít az, hogy megtizedelik a sofőrszámot azzal, hogy oltott dolgozhat!
2021. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
9 válaszoló, nem gyárba megy, nem megy dolgozni azt írta 3 évig tud lázadni! :) Egyébként okosan a kijelentéssel nekem kamionos a volt osztálytársam, pontosabban volt mert 3 hónapig bírta, felmondott. mert 3-4 hetet kell kint tölteni és hiányzott neki a családja.
2021. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
10. válaszoló, nem is azt írta emiatt van sofőrhiány, hanem azt, hogy ez nem segít a sofőr hiányon, hanem épp, hogy ront rajta!
2021. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%

Legkésőbb az 5. hullám végére (húsvét utánra) amikor lecseng a vírus, majd visszasírják a munkáltatók az oltatlan munkavállalóikat, mert nagyobb bevételtől esnek el azzal hogy nem tolod nekik az igát, mint hogy azt nézzék oltakoztál-e vagy sem.

Szóval ne éld bele magad túlzottan a 3 évnyi láblógatásba. :)

2021. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
49%

#15, ki mondta, hogy kimegyek külföldre?

itthon is kapkodnak a sofőrök után, szabadon választhatok, hogy hova megyek dolgozni, mivel itthon is kevés a sofőr, én fogok diktálni és én határozhatom meg a fizetésemet

ezt nem csak kitaláltam, az egyik ismerősöm is itthon kamionozik és havi 800k volt az amiért elment egy céghez, de már ajánlottak neki havi 900k-t is, és napi 8 órás műszakban, mert annyira nem találnak embert

#9 voltam :)

2021. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
29%
Elég volt mostmár a hazudozásaitokból. A tömeges felmondásnak az eü-ben semmi köze az oltásokhoz. Az új egészségügyi szolgálati jogviszony miatt mondtak fel tömegesen, na meg ugye az alapítványba való sorolás miatt még. Üdv: egy eü-s.
2021. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
25%
1 hiba az egészség? A genetikai hulladékoknál biztosan
2021. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
68%
6 ilyen mentalitással hagyd is a szakmát receptiro. Örülök, hogy 10 évre elég hála pénzed gyült össze
2021. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!