Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az oltás diszkrimináció nem...

Az oltás diszkrimináció nem okoz nagyobb károkat, szemben azzal ha hagyják az ártatlanokat békében?

Figyelt kérdés

Kamionos vagyok, pontosabban voltam! Jelenleg ott tartunk, hogy nincs elég kamionos. Biztos hallottatok arról, hogy Angliában megállt az élet pár napig mert nem volt aki kiszállítja az üzemanyagot a kútra és az élelmiszer üzletek polcaira. Ugyanehhez a jellegű problémához közelít Magyarország is, ugyanis nincs utánpótlást.. A covid passport diszkrimináció tovább tizedeli az így is kevés sofört!

Én felmondtam, mert nem vagyok hajlandó beoltatni magamat, a cégeknél elkezdték kérni a covid passportot, és akinek nincs nem dolgozhat, így is elég kellemetlen az életünk, nem hogy úgy, hogy még cseszegetnek minket emiatt is. Kiszámoltam körülbelül 3 évig tudok megélni a megtakarított kamionos fizetésből és kiléptem... A véleményem az, hogy a kamionosok közül többen hozzám hasonlóan megteszik szépen lassan ugyan ezt a lépést, ugyanis jobb anyagi helyzetben vagyunk mint az átlag és arrogáns kijelentés de megtehetjük. A kérdés.. nem okoz nagyobb károkat a diszkrimináció, azzal szemben ha hagyunk mindenkit önállóan dönteni? Egymásnak feszül a két csoport ami további stresszt okoz, az emberek kiesnek a munkából... nincs megfelelő termelés, nem garantált a további jólét és a kényelem. Megéri ez annak érdekében, hogy mindenkit bele toljanak az oltásba? Megéri vagy nem, én kiszálltam. Fizetem magam után a TB-t és pihenek, otthon kertészkedek, stb stb

Azt se feledjük el, hogy Hollandiában, Ausztriában, Belgiumban tüntetések vannak és mellette komoly rombolással, így is megéri? Szerintem ez az oltottaknak sem jó vagy igen? Jó az ha háborús állapotokat teremtünk meg annak érdekében, hogy mindenki oltott legyen? Úgy sem fogja beoltatni magát az aki nem akarja! Megéri elcsúszni a polgárháború küszöbére? Nézzetek utána mennyi tüntetés van!



2021. nov. 24. 23:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
59%
9 gondolom neked mindegy mit szuratsz magadba... Ártani túl sokat nem fog
2021. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
55%
Már tesztelik az önvezető teherautókat. Legalább nem lesz sok álláskereső egyszerre, ha az emberek egy része már most felmond.
2021. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
16%
Nos ebből speciel NULLA forint volt hálapénz. Persze a tipikus korrupt proli számára ez felfoghatatlan.
2021. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
44%
Nem rosszindulatból mondom, de azzal számoltál, hogy nem is lesz esetleg szükséged 3 évig arra a pénzre?
2021. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
63%
24 értem. Hát a pénzed te hoztad fel, biztos bodza szedésből van. nem igazán csiplek titeket, az tuti. Szerintem a többségetek isten komplexusos recept író, 2 orvos 3 féle diagnozist ad. biztosan vannak nagyon jó orvosok is, csak gondolom ök nem a gyakori kérdéseken átkozodnak.
2021. nov. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
23 jaja... És ezek az emberek majd elpárolognak szépen, és nem egy jelentős probléma lesz, ha a társadalomban maradnak jövedelem és jövő kép nélkül. Ilyenkor én is elmondom: nem egy lakatlan szigeten élünk, a társadalomunk a közösségre épül, jó lenne nem keresztbe lekakilni ezeket az embereket
2021. nov. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Biztosan meglepő lesz, de munkából van, havi 8-9 ügyeletből. Mondjuk te szerintem életedben nem dolgoztál.
2021. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
27 szerinted. Most akkor táltos vagy vagy orvos?
2021. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
66%

23 és 24 két különböző ember. 24-es vagyok. Légyszíves írd már le, hogy hol átkozódtam? Egyébként több pénzed van, mint nekem. Olyanformán érint az oltás, hogy én vagyok az, aki 24-32 órát dolgozik a Covid osztályon.

Ismeretlenül ne ítélj! Van ilyen orvos és olyan orvos, laikusként nem hivatkozhatsz arra, hogy többféle diagnózist kaptál, vannak dolgok, amiket nehéz hová tenni.

Az egészségügy romokban hever, de ne általánosíts. Felmondáson,pályaelhagyáson gondolkodok. Lehet, hogy szamár vagyok, de ha a számár nem lesz, a beteg utazhat 50 km-t egy vizsgálatra.

2021. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!