Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drága szerelmem kórházba...

Drága szerelmem kórházba került covid miatt. Mennyi az esélye hogy felgyógyul, és haza jön?

Figyelt kérdés

A kedvesem másfél hete küzd a coviddal. Kegyetlenül köhög, és kibírhatatlanul fáj a torka. Ebből kifolyólag nem sokat eszik, de Más tünete nincs. Tegnap fel vette a véroxigén szint mérőjét, ami folyamatosan be jelzett, így mentőt hívott. Bevitték, bent tartottak alacsony véroxigén szint miatt. Vérhigitot kapott a hasába, és oxigént kap. Nincs lélegeztető gépen és nagyon remélem hogy nem is lesz. Ugyanúgy csak köhög és a torka fáj. Semmi láza nincs. 55 éves amúgy egészséges férfi.

Mennyi esélye van hogy felgyógyul, és haza jön? Nagyon féltem.

Köszönöm szépen a válaszokat



2021. nov. 25. 05:27
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim válasza:
92%

Őszinte leszek, erre nagyon nehéz jó választ adni, mert a covid mindenkinél máshogy jelenik meg és máshogy "tetőzik", van aki jobban vészeli át, van akit meg nagyon kiüt a vírus


Tudom egyszerű mondani, de ha van lehetőség, ne közellátásban lábadozzon, mert az átlag magyar egészségügy nem egészen életbiztosítás (és ezt nem ijesztegetésből mondom, félre ne érts, szurkolok hogy minden rendben legyen)

2021. nov. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
83%
Ha oltott, akkor jobbak az esélyei.
2021. nov. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
49%
Ha oltott akkor kb tuti meggyógyul, ha nem oltott húzzon haza gyógyulni az erős immunrendszerével ne terhelje az egészségügyet aztán vagy felépül vagy elkaparják
2021. nov. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
26%

Tegnap vagy tegnapelőtt láttam a patikában valami koronavírus elleni orr- illetve szájsprayt.


Mindkettő ára alig van 3000 ft felett. Valahogy használnia kellene, de kórházba nem tudom, hogyan juttasd be hozzá.


Remélhetőleg felgyógyul. De ez a vírus nagyon-nagyon kiszámíthatatlan a hírek szerint...

2021. nov. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
#4 ezek a cuccok megelőzésre vannak, tehát, hogy a vírus ne tudjon bejutni a szervezetbe, mert a sprayben lévő cucc védi a nyálkahártyát. Ha már elkapta, akkor nem segít.
2021. nov. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim válasza:
75%
4: ugye ezalatt nem valami Dr Varga gyógygombás csodaszarról beszélsz?
2021. nov. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
75%
Ha be van oltva hatékony vakcinával, Pfizer vagy Moderna, Sputnik sem rossz annyira, akkor nagyon nagy esélye van a felgyógyulásra.
2021. nov. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oltott.
2021. nov. 25. 07:06
 9/56 anonim ***** válasza:
81%
És te oltva vagy? Sajnos érte már személyesen nem sokat tehetsz, de magadat még beoltathatod, ha nem akarsz így járni.
2021. nov. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
61%
Olvasd csak el ezen a forumon azokat, akiknek rokonaik, parjaik korhazba kerültek. Mind oltatlan, az egyiknek az edesanyja pont most halt meg a korhazban. En most mar csak azt tudom mondani, mindenkinek joga van eldönteni, hogy elni akar-e, vagy vallalja a kockazatot, hogy meghal.
2021. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!