Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drága szerelmem kórházba...

Drága szerelmem kórházba került covid miatt. Mennyi az esélye hogy felgyógyul, és haza jön?

Figyelt kérdés

A kedvesem másfél hete küzd a coviddal. Kegyetlenül köhög, és kibírhatatlanul fáj a torka. Ebből kifolyólag nem sokat eszik, de Más tünete nincs. Tegnap fel vette a véroxigén szint mérőjét, ami folyamatosan be jelzett, így mentőt hívott. Bevitték, bent tartottak alacsony véroxigén szint miatt. Vérhigitot kapott a hasába, és oxigént kap. Nincs lélegeztető gépen és nagyon remélem hogy nem is lesz. Ugyanúgy csak köhög és a torka fáj. Semmi láza nincs. 55 éves amúgy egészséges férfi.

Mennyi esélye van hogy felgyógyul, és haza jön? Nagyon féltem.

Köszönöm szépen a válaszokat



2021. nov. 25. 05:27
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%

En 2x Pfizer ellenere, kozepsulyos lettem. 1 hetig labon, 1 hete meg nyomom az agyat. Epp elkerultem a korhazat.


Sajnos igy igaz, ez a virus mindenkinel lutri. Es amikor elkapja akkor derul csak ki, hogy kinel milyen sulyos lesz.


Nekem ugy cincalta meg a tudom, hogy kozepkoru vagyok, nincs alapbetegsegem, nem dohanyzom nem vagyok tulsulyos. Es natha influenza tekinteteben sem szoktam betegesebb lenni mint ismeroseim.


Vitalitasom miatt en meg voltam gyozodve hogy CIVID nekem csak 2 nap laz es 3 nap kohecseles lesz.

Hat nagyot tevedtem.


Vigyazzotok magatokra es egymasra. Tetu egy virus ez

2021. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezonek:

Mennyi volt a veroxigen szint amire bevittek a parod?


Koszi.

2021. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
20as: én nem vagyok semmilyen oldal párti számomra minden ember egyforma, nekem mindegy hogy ki oltott, és ki oltatlan, se vallási se nemzetiségi párti nem vagyok. Mindenkire ugyanúgy tekintek. Hiszen ugyanazon a bolygón élünk. Nagyobb szépen köszönöm a jó kívánságaidat. Kellemes estét!
2021. nov. 25. 19:02
 24/56 A kérdező kommentje:
21es: sajnálom, hogy ilyen rosszul viseltes. Mielőbbi fel épülést kívánok!
2021. nov. 25. 19:03
 25/56 A kérdező kommentje:
22es: 92vel vitték be.
2021. nov. 25. 19:04
 26/56 anonim ***** válasza:
87%
92 az azért még nem az azonnali életveszély, de alatta van a határnak. Remélem megússza és tanul az esetből. Amint kiengedik (ki fogják!) javasolt az oltás, mert újra el lehet kapni.
2021. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%

#25:

Nalam meg 90-el sem foglalkoztak. Sot mondom felhivtam a mentoket. De mivel nem volt nehezlegzesem lepattintottak rovid uton.


Pedig orultem volna ha legalabb orvos lat es kivizsgal. 2 hete vagyok beteg, de orvosnak meg csak telefonba kohogtem. Es 90 %SPO2 szinttel itthon fekudtem egyedul.

2021. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
26-os: nagyon köszönöm a bíztató szavaid. Már ő is bánja, hogy nem oltatott, és már ő is úgy van vele, hogy ha sikerül ebből kilábalnia, akkor oltat.
2021. nov. 25. 19:37
 29/56 A kérdező kommentje:
25-ös: sajnálom, hogy így állnak hozzá. Ezek szerint neki hatalmas szerencséje van ebből kifolyólag. Önnek viszont mielőbbi gyógyulást kívánok!
2021. nov. 25. 19:39
 30/56 anonim ***** válasza:
100%

29:

Koszonom. En is mar gyogyulok szerencsere a tudom is egyre jobb.

A parjanak en is gyors gyogyulast kivanok.


Nekem a dokim azt mondta hogy gyogyulas utan egy alapos kivizsgalast szeretne, hogy hosszu tavu visszamaradt problemak (pl tudo karosodas) ne maradjanak. Esetleg valami hasonlo kivizsgalas a parjanak is majd jo lehetne.

2021. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!