Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drága szerelmem kórházba...

Drága szerelmem kórházba került covid miatt. Mennyi az esélye hogy felgyógyul, és haza jön?

Figyelt kérdés

A kedvesem másfél hete küzd a coviddal. Kegyetlenül köhög, és kibírhatatlanul fáj a torka. Ebből kifolyólag nem sokat eszik, de Más tünete nincs. Tegnap fel vette a véroxigén szint mérőjét, ami folyamatosan be jelzett, így mentőt hívott. Bevitték, bent tartottak alacsony véroxigén szint miatt. Vérhigitot kapott a hasába, és oxigént kap. Nincs lélegeztető gépen és nagyon remélem hogy nem is lesz. Ugyanúgy csak köhög és a torka fáj. Semmi láza nincs. 55 éves amúgy egészséges férfi.

Mennyi esélye van hogy felgyógyul, és haza jön? Nagyon féltem.

Köszönöm szépen a válaszokat



2021. nov. 25. 05:27
1 2 3 4 5 6
 11/56 Sssaszem ***** válasza:
100%
Oh, sajnálom. :( Jobbulást a férjednek. Gyógyuljon meg hamarabb.
2021. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 Sssaszem ***** válasza:
40%
Élni szerenték, mert még nem lovagoltam annyit. :( Nem szeretnék meghalni.
2021. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 Sssaszem ***** válasza:
41%
Akinek meg nem inge, ne vegye magára.
2021. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
77%

Kitartást kívánok és azt hogy gyógyuljon meg a férjed. Imádkozz érte sokat. Mást nem nagyon tehetsz. És oltásd be magad.

Az én apukám vasárnap halt meg két hét alatt elvitte ez a rohadt vírus. Ő sem volt beoltva.

És sajnos sok hasonló esetről hallottam már.

2021. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
78%
97%
2021. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

Én be vagyok oltva az orosz vakcinálval. Nem is magam miatt aggódom, hanem ő miatta. Nagyon féltem.

Annyi új információm van róla, hogy csőkkentették végre neki az oxigén adagolást, mert javult a véroxigén szintje. Csak merem remélni hogy ez egy biztató jó jel, és hogy már rendbe jön végre.

2021. nov. 25. 11:52
 17/56 anonim ***** válasza:
42%
Nyilván rendbe jön, mint ahogy az emberek nagyon jelentős része rendbe jön. Csak ezt nehéz tudomásul venni a sok bérretegönek
2021. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen mindenkinek a biztatást! Nagyon kedvesek vagytok!
2021. nov. 25. 12:24
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem került gépre és már javul a véroxigénszintje, akkor majdcsak rendbejön. Sokan kerülnek úgy kórházba, hogy "csak" oxigént kapnak bent, személyesen is ismerek párat még az előző hullámból, ők ma már jól vannak. Csak volt akinél elhúzódott a poszt-covid.

Jobbulást és minden jót kívánok.

2021. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
95%

Ha èn nem vagyok beoltva ès mègis azt kìvánom, hogy mihamarabb gyògyúljon meg, akkor az baj?

Elfogadod az őszinte jò kìvánságaimat?

2021. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!