Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drága szerelmem kórházba...

Drága szerelmem kórházba került covid miatt. Mennyi az esélye hogy felgyógyul, és haza jön?

Figyelt kérdés

A kedvesem másfél hete küzd a coviddal. Kegyetlenül köhög, és kibírhatatlanul fáj a torka. Ebből kifolyólag nem sokat eszik, de Más tünete nincs. Tegnap fel vette a véroxigén szint mérőjét, ami folyamatosan be jelzett, így mentőt hívott. Bevitték, bent tartottak alacsony véroxigén szint miatt. Vérhigitot kapott a hasába, és oxigént kap. Nincs lélegeztető gépen és nagyon remélem hogy nem is lesz. Ugyanúgy csak köhög és a torka fáj. Semmi láza nincs. 55 éves amúgy egészséges férfi.

Mennyi esélye van hogy felgyógyul, és haza jön? Nagyon féltem.

Köszönöm szépen a válaszokat



2021. nov. 25. 05:27
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Mindenkinek nagyon köszönöm a biztatást. Hála istennek már elég jól van, már nem fáj a torka, a köhögése is múlóban van. Az oxigén szintje is egyre jobb, ma már 97 volt. A mai nap ráadásul át költöztették egy olyan szobába, ahol már a nem olyan súlyos betegek vannak. Úgyhogy ha minden jól megy pár nap és haza jön.
2021. nov. 28. 19:27
 42/56 anonim ***** válasza:
49%
remélem tanult a leckéből
2021. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
86%
Jajj te buta 42es? Milyen leckéböl? Mert ha oltást kapott volna, tuti nem kerül kórházba. 6 oltott ismerősöm van súlyos állapotban, de ideologizáld csak a butaságot...
2021. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
41: ez jó hír nagyon! Kap még oxigént vagy már nem kell neki?
2021. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
77%

#42:

En 2 oltas utan, mar 3 hete elkezdtem maszkot hordani sajat dontesem alapjan.


Megis most mar 2 hete beteg vagyok 1,5 hete kuszkodom a tudommel es 1 hete nyomom itthon az agyat. A doki csak azert nem kuldott kirhazba mert kozben elkezdtem jobban lenni. Ja es fiatalon, alapbetegsegek, dohanyzas, tulsuly stb nelkul. Akitol elkaptam az meg oltatlanul 2 nap lazzal megusszta.


Sajnos a Covid lutri. Mikor valaki elkapja akkor kap a kezebe 2 vagy 3 dobokockat amivel dobnia kell. Ha mind 1-es akkor irany a korhaz vagy a temeto. Csak nem mindegy hany kockat adnak a kezedbe... oltatlanul 2-ot, oltottan 3-at...


Ugyogy ez nem "lecke" kerdese.. max csak az eselyeket lehet novelni vagy csokkenteni.


En pl mit rontottam el? Mit kellene megtanulnom? Sose voltam beteges es szerintem mindent elkovettem higy elkeruljem, nem voltam felelotlen. Se oltas, se virus, se orvos tagado nem vagyok. Es annyira azt ereztem hogy ha netan elkapom, nevetve fogom atveszelni... Hat ez nagy tevedes volt... En harom kockaval csak kidobtam (majdnem) az 1+1+1 et...

2021. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
33%

42: legalább annyi tisztelet mutatnál ember társad iránt, hogy nem ide jössz osztani az észt, amit senki nem kér tőled.


Kérdező: a párodnak jobbulást, tök jó, hogy jobban van

2021. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
44%

46# Hála a jò Istennek, hogy jobban van az embertársunk!Ez azt jelenti, hogy megfelelő az immunrendszere!Ès lásd, nem az oltástòl lett jobban, hanem mert van egy termèszetes, csodálatos immunrendszere ami megoldotta!

Neked is van!De a sok gyògyszertől, meg kemikáliátòl nem lesz!Gondolkozz!

Jò egèszsèget kìvánok Neked is✌️

2021. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
62%

#47:

Az igaz hogy nem az oltastol lett jobban. Mert az oltas nem gyogyszer es foleg mert a kerdezo hozzatartozoja nem is oltatta be magat.


De azert mert O vagy mas felgyogyul hol gyorsabban hol lasabban oltas nelkul is, az nem azt jelenti hogy az oltas masnal ne szamitana. Legalabbis a tudomany mai allasa szerint van akinel az oltas az eletet vagy a halalt jelentheti.


Lehet hogy a kerdezo hozzatartozoja oltassal sem veszelte volna at konnyebben. De lehet hogy igen. Ezt utolag SENKI nem tudja megmondani. Meg a tudomany sem... hogy mi lett volna ha...


De azt hogy olyan magabiztosan kijelentened, hogy megsem lett volna szukseg az oltasra... megis milyen tudomanyos tenyre alapozod? Sajat kutatasi eredmenyed? Esetleg vizsgaltad a kerdezo hozzatartozojat?


Persze tudom hogy a 10 millios orvos adjunktus hazajaban elek. De azert az okoskodast hagyjuk mar annak aki velhetoen jobban ert hozza...

2021. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
94%

47: csak a természetes immunrendszerre hagyatkozva már jó eséllyel nem élne, a kórházi kezelés mentette meg. Oxigént kapott.

Mellesleg az oltás is a saját immunrendszered “edzi”, utána is az működik.

2021. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
81%

48# 49#

Rendben, elfogadom az álláspontotokat!Mindenki a saját èlete kovácsa!Jò egèszsèget mindkettőtöknek!

2021. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!