Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drága szerelmem kórházba...

Drága szerelmem kórházba került covid miatt. Mennyi az esélye hogy felgyógyul, és haza jön?

Figyelt kérdés

A kedvesem másfél hete küzd a coviddal. Kegyetlenül köhög, és kibírhatatlanul fáj a torka. Ebből kifolyólag nem sokat eszik, de Más tünete nincs. Tegnap fel vette a véroxigén szint mérőjét, ami folyamatosan be jelzett, így mentőt hívott. Bevitték, bent tartottak alacsony véroxigén szint miatt. Vérhigitot kapott a hasába, és oxigént kap. Nincs lélegeztető gépen és nagyon remélem hogy nem is lesz. Ugyanúgy csak köhög és a torka fáj. Semmi láza nincs. 55 éves amúgy egészséges férfi.

Mennyi esélye van hogy felgyógyul, és haza jön? Nagyon féltem.

Köszönöm szépen a válaszokat



2021. nov. 25. 05:27
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
47 ugyan ezt írtam én is :D
2021. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Van az a gyulladás, amikor az immunrendszer csak tovább árt. Vajon miért szteroiddal kezelik őket ott bent? Pont ezért!
2021. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
62%

47es ja, kitudja milyen hosszútávú mellékhatásai lesznek nála a covidnak. Több ismerősöm munkaképtelen azóta.



És nem, egy oltatlant se tudok sajnálni ha kórházba kerül. Jogtalanul terhelte le az amúgy is végletekig kimerült egészségügyi dolgozókat. Ha nem oltatta magát, maradjon otthon és gyógyuljon a szupererős immunrendszerével(jaa hogy annyira mégse erős ha elkapta?).És érdekes, nálunk (Budapest)intenzíven 90% ban oltatlanok, egyszer oltottak vagy régen oltottak vannak.

2021. nov. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
45%
53 ok, de akkor tb-t se fizet, és akkor az oltott is maradjon otthon, hiszen őt úgyis megvédi az oltás
2021. nov. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat. Az oxigént azért még egyenlőre kapja, viszont a gyógyszerek amiket szedett még (ezeket még a házi orvos írta fel neki, és a kórházba vitte magával, és szedte tovább, egyébként antibiotikum, és az a bizonyos favipiravir) azok már elfogytak. Még vitamint szed meg a vérhigitót kapja a hasába. És ennyi. Úgyhogy már tényleg csak napok kérdése.

Minden más éppen benne lévő embernek pedig kitartást kívánok, és jobbulást! Fel a fejjel, egy kis idő és minden rendben lesz.

Egyébként én nem szeretnék köztetek vitát. Nem ezért írtam ki a kérdést. Remélem hogy mindenki megnyugszik. Vitázni fölösleges, minden ember más, mindenkinek más a szervezete, és a gondolkodása is. Mindenkinek más problémája lehet. Ilyeneken fölösleges vitázni, mert mindenkinek van valahol igaza. Vannak, úgyis komoly gondok, bajok az életben, amik mellé nem kell még pluszban ilyen fölösleges viták. Csak el kell fogadni, és meg kell próbálni túlélni ezt a rémálmot. Ki így ki úgy.

2021. nov. 29. 09:35
 56/56 anonim ***** válasza:
100%
55 nagyon jól írod. :)
2021. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!