Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Toroczkai elment azon személyekhez akiknek rokana meghalt az oltás miatt?

Figyelt kérdés
Nekem van 2 oltásom, de nem akarok tovább menni... előre tudom, hogy lesz még sok sok hullám és minden hullámnál oltani kell lehet lesz olyan, hogy 30. oltás adjuk be. Szerintetek jó, hogy minden oltásnál orosz rulettet játszok, vagy fejlődni fog a vakcina és kiküszöbölik ezt a hibát?
2021. nov. 25. 12:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Választási fogás. Abból is az ócskábbik.
2021. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
#4 jaj hagyjuk már ezt a dumát, gondolom ezzel megpróbálja megcélozni az oltástól rettegő réteget, csak erről van szó.
2021. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Rendes dolog tőle. Legalább valaki kiáll mellettük is.
2021. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Csak a buta, primitív egysejtűek gondolkoznak úgy, hogy ha nekünk valaki nem szimpatikus, akkor automatikusan azz ellentáborba tartozunk. De gondolom ezt sem érted, hiába erőlködök.
2021. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16/ És miért nem szimpatikus Toroczkai úr?
2021. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Őszinte politikus és átlátható, én rászavazok!
2021. nov. 25. 15:57
 17/17 Barbell Deadlift ***** válasza:

Már a kérdés is hazugság. A videóból nem derül ki, hogy az oltás miatt haltak meg, találgatás folyik csupán.

Az meg, hogy elkeseredett emberekhez megy, politikai haszonszerzési céllal, hergelni a lakosságot az oltások ellen, mindennemű tudományosságot ignorálva...hát mit mondjak erre, túl sok szép dolog nem jut eszembe.

2021. nov. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!