Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az oltásról?

Mi a véleményetek az oltásról?

Figyelt kérdés
Akinek van hozzá kedve szeretném hogy részletesen kifejtse a véleményét arról a bizonyos Covid-19 ""Védőoltásról""

#elnyomás #Covid-19 #"Védőoltás"
2021. nov. 27. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Mit vársz?


Itt ilyen kérdéssel csak megint konfliktus lesz. Az oltatlan és oltásellenes ráugrik az oltottra és fordítva…Itt mindenki csak az észt osztja majd…


Ha véleményre vagy kíváncsi vagy keresel egy belgyógyászt, virológust, körbekérdezel a családodban, ismerőseid közül(akár többet, akiben meg is bízol/bíznál)

2021. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Én nem vagyok beoltva és még nem kaptam el. Tudom ez nagy felelőtlenség. Viszont ez a 3. oltás valami borzalmas. Több statisztától hallottam már egyest mást. Mint például azt, hogy az idősebb korosztálynál nem úgy hat az oltás ahogy kéne. Például egy komolyabb betegséget elég komolyan felgyorsít. Például a rák. De ide sorolható a vérnyomási problémák, stb... mindenesetre mindenkinek máshogy reagál a szervezete, de én egy egyenlőre maradnék oltatlan🤷🏽‍♀️
2021. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát teljesen igazad van.

A hozzátartozóim és ismerőseim véleménye ugyan az, oltásellenes.

Csak bíztam benne hogy idegenek véleményét is megismerem majd.

2021. nov. 27. 19:27
 4/11 A kérdező kommentje:
a 3. az 1.-nek szól
2021. nov. 27. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Ne dőljél már be mindenféle mesének, kettes! Semmi köze a rákhoz! Ragaszkodtok hozzá, hogy covidban akartok kínhalállal megfulladni csak azért, mert esetleg az oltás megemeli a vérnyomást, amit tablettával le lehet vinni? A legkevésbé se borzalmas a 3. oltás, észre se vettem egyiket se!
2021. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt a konkurens Bayer mondta, igaza van-e az a kérdés…😬


Amúgy mi az a génterápia? Krokodilokká válunk mint amitől Bolsanaro mond? 😄


[link]

2021. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Tudod, ha már oda fajul a dolog, hogy eljutnak állami szinten arra a pontra, hogy a megélhetésükkel zsarolják az embereket, mindamellett, hogy másról sem hallasz, ott már valaminek nagyon gyanúsnak kellene lennie.


Hogy miért?


1.: Vajon miről akarják elterelni az emberek figyelmét? Hiszen a magyarra főleg jellemző, hogy összefogás helyett széthúznak: most már nem csak politikai jobb-és-bal oldal van, hanem oltottak-és-oltatlanok.


2.: Vajon miért nem dönthet egy ember sem affelől, hogy ő mondjuk nem fél a haláltól, előbb-utóbb úgyis eljön mindenkinél, és nem oltatja be magát?


3.: Vajon miért döntenek úgy az oltottak, hogy beoltatják magukat, amikor rengeteg olyan beszámolót tapasztal az ember is, hogy oltás után elkapta, sőt meg is halt ez-vagy-az? Jaaa azért, hogy ne korlátozzák őket? De nekik is kell maszk, sőt néhány hónaponként újabb "emlékeztető" oltások. Akinek ez sem gyanús, ott valami nagy baj van.


Sorolhatnám, de felesleges.


Tőlem az oltatja be magát, aki akarja, és az nem oltatja be magát, aki nem akarja. Jaaa, hogy ezzel veszélyezteti a társadalmat? Ha legalább az egyik embert valóban érdekelné is a másik sorsa, akkor volna benne némi logika. Az oltottak ugyanúgy veszélyeztetik a társadalom többi tagját.


Sok a "lehet", meg a "miért". Én inkább ha lehetne rábíznám a sorsomra mi történik velem és nem holmi Cecíliákra, Bélákra, meg főleg nem a politikusokra.

2021. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Akik már az elsőt is,meg 2.at is felvették,mégis megbetegedtek.

Ilyenek talán még nem haltak meg ?

Én sem oltattam be magam.Nem kérek ebből a muszály fertőzöttségből.

A kormány ezt nagyon trükkösen átnyomta az emberekre.

Mert igazából semmi sem bizonyitja a teljes védelmet.

Hiába mutogatnám a védettségi igazolványomat a vírusnak,nem fogja érdekelni,nem hatja meg.

Mindenkinek szíve joga ebben dönteni.A sors majd eldönti mikor kell meghalni.Meg van az már írva a születés pillanatában.

2021. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Véleményem az oltásokról, hogy nem kérek génterápiát sem GMO tartalmú injeciót, a kínai állampártra meg hagyományos oltással sem bízom az egészségemet.
2021. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Senki nem is állítja a teljes védelmet, de nagyon nem mindegy a nagyságrend! Hogy tízszer annyi esélyed van oltatlanul súlyosan megbetegedni, mint oltottan!
2021. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!