Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok sportolni mióta...

Nem tudok sportolni mióta átestem a Covidon. Van más is, aki így járt?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, korábban rendszeresen sportoltam (konditerem, futás - hetente összesen minimum 8 óra), de a Covid után pulzusproblémáim alakultak ki és van, hogy főzés közben is meg kell állnom, mert annyira felpörög a szívem (150-160-ra simán felmegy a leves kavargatása közben). Ez már lassan 9 hónapja tart. Szedek rá gyógyszert, attól jobb, de ez csak tüneti kezelés és a gyógyszerrel sem tudok pl. futni. Van itt valaki, aki hasonlóképpen járt vagy már elmúlt neki ez a probléma?

2021. nov. 28. 09:05
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én valszeg szintén átestehettem a COVId-on, mert kb. 1 éve alapból 95-100 a pulzusom, most akarom megbeszélni a háziorvossal, hogy mi legyen. (persze felszedtem pár kilót is a home office-tól, simán lehet ettől is.) Városi ember vagyok, kisgyerekes családapa.
2021. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Mióta elkaptam a covidot légzési nehézségek néha előjönnek és nekem is felmegy a pulzusom. Leveskavargatás közben mondjuk olyan 130ra de zuhanyzás közben volt hogy 170 volt
2022. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!