Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá szüleimet...

Hogyan vegyem rá szüleimet hogy vehessek vizipipát?

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy volt már 1-2 ilyen kérdés ,de ahányszor teszik fel ugyanazt a kérdést ,annyiszor más válaszokat kapnak ,szóval ezért ne haragudjatok rám!


A felállás:

14 éves vagyok ,és szeretnék egy vizipipát.Nem azért szeretném ,,hogy mutassam a haveroknak hogy mekkora király vagyok ,hanem mert már többször próbáltam ,és nyugtató ,kellemes ,illatos érzést ad.

Ha egyszer vennék akkor valami normálisat.

Az nálam nem nagyon jöhet szóba ,hogy titokban veszek ,mert szerintem mindig rejtegetni ,meg csak akkor szívni mikor nincsenek itthon ,szóval az macerás.


Egyszer már majdnem rávettem őket ,annyi kikötés volt ,hogy megnézik neten mit írnak róla ,és itt kezdődött a baj ,mert ugye kezd elterjedni a vizipipa ,kevesebben vesznek cigit ,áttérnek erre.Ez nagyon nem éri meg a dohányvállalatoknak ,így mindenhol azt írják ( kivéve a vizipipás site-okon mint vizipipa.eu ) hogy egy pipázás olyan mintha 100 cigit elszívnék..Csak gondoljon mindenki bele hogy ez mekkora hülyeség..

Hiába mondok nekik akármit nem engednek ,és én meg nagyon nem szeretnék lemondani a VP-ről.

Azt mondják hogy 18 évesen úgy teszem tönkre a testem ,de amíg a fiúk vagyok ,nem engedik.Ok!Megérteném ,ha cigiről ,piáról lenne szó ,amik keményen döngölik a szervezetet ( egyiket sem próbáltam ki ,és nem is szándékozom) ,de könyörgöm ez csak egy vizipipa :( mennyivel jobban telnének a gimnazistás éveim ha lenne egy vizipipám :(


Előre is kösz a válaszokat!


2010. szept. 5. 18:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké tételezzük fel hogy kevésbé káros, mert azt nem mondhatjuk hogy egészségesebb. Anya, Apa vegyél nekem füvet mert az nem olyan káros mintha heroint lőnék. Anya apa vegyél nekem egy üveg sört mert az nem olyan káros mintha vodkát vedelnék...

Én is szeretek vizipipázni, de nem tetszik hogy az olyan gyerekek körében akiknek még alig hullott le a tojáshéj a seggükről, ez olyan nagy divat...

2010. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem divatból venném!Ez fontos szerintem!
2010. szept. 6. 14:06
 13/16 anonim válasza:
napi 2× pipazok mar 1eve es semmi bajom
2010. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Különben ha egy pipázás felér 100-200 cigivel, akkor kérlek szívjon már el előttem valaki 100-200 cigit! Csak jelzem, hogy kb a 20. után nikotinmérgezést kapnál.

;)

2010. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én egyszer életemben szívtam el egymás után 7 cigit, elkezdtem reszketni, meg szédülni.

a vizipipa sem jó. kevésbé ártalmas, mint a cigi, de azt nem értem, miért kell mindig a cigihez hasonlítani..


egy pipa, ami gőzzel működik és tüdőtágulást okozhat, nem egészséges[pont]

aki lehurrogna ezért, attól megkérdezem, hogy egészséges-e?

2010. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a bunjee jumping se egészséges, mégis csinálják az emberek. na jó, abba bele is halnak, vp-be meg nem. :D
2010. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!