Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kipattog az arcom a maszktól,...

Kipattog az arcom a maszktól, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, hogy eldobható, vagy textil, pamut maszk van rajtam. Alatta beizzad az arcbőröm, nem szellőzik, ezért a szám környékén tele van pattanással. Nagyon idegesítő, mert amúgy sose voltam pattanásos bőrű. Nem a kezelése érdekelne, hanem a megelőzése, hogy eleve ki se jöjjenek a pattanások.

2021. dec. 10. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Használj sima sebészeti maszkot akkor.
2021. dec. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Illetve úgy értem, hogy más fajtát.
2021. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Több maszkot cserélgess a nap folyamán, minden este mosd ki.

Az arcodat is ápold megfelelően.

2021. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld meg minden nap kamillafőzettel megmosni az arcod. Egy ismerősömnek nagyon sokat segített az arcbőrproblémáin. Váltsd sokat a maszkot, ha csak teheted, és ne használj alatta arckrémet, csak olyankor krémezd az arcod (ha szoktad), amikor nem veszel rá maszkot rövid időn belül.
2021. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki azokat a rohejes maszkokat amig alig ernek a szadhoz mintha nagy csorod lenne v vmi bura xd
2021. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne sminkelj alá, cseréld gyakran a maszkot (6orankent kell amugy!) es nezesd meg a fogaidat is, hatha van szuvas fog, baci fogkő, ami rasegita brpunnyadasra es este reggel alapos arcmosas!
2022. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!