Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ne diszkrimináljuk...

Miért ne diszkrimináljuk hasonló eszközökkel a túlsúlyos embereket is, mint az oltatlanokat, amikor az oltások megléte előtt hasonló arányban kerültek túlsúlyos emberek kórházba covid miatt, mint az oltások megléte óta az oltatlanok?

Figyelt kérdés
Feltéve, hogy a statisztikák nem hazudnak.

2021. dec. 28. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
75%

50, csak nem paranoid skizofrén vagy? Nem rád mondtam az oltásellenest, te gyökér :D Azt írtad, oltva vagy...

Bár ezek után simán lehet hogy hazudtál.

Felkapja a vizet mikor nem is róla beszélek, hát kész vagyok :D :D

Intelligens ember mindenkit úgy fogad el, amilyen. Nem köt bele a túlsúlyosba, nem gondolja hogy az oltáselleneseket diszkriminálni kéne, ahogy senki mást sem.

Csak sajnos mindig több az ostoba hülye, mint az intelligens ember, azért van most ez a káosz.

Meg azért nem tud a kérdező értelmezni egy egyszerű mondatot :D

Diszkriminálj csak akit akarsz, terjeszd a gyűlöletet, most úgyis az a menő, állj csak be a sorba.

Én nem fogok senkit semmiért diszkriminálni.

Oké, a hülyéket attól még utálom, de tudod mit? Téged sem diszkriminállak, elfogadlak olyannak amilyen vagy :D

2021. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 A kérdező kommentje:
51. trollkodj csak, egészségedre! :)
2021. dec. 28. 18:47
 53/81 anonim ***** válasza:
16%
#51 intelligens ember a GYK-n próbál meggyőzni másokat.... Hm, kicsit ambivalens érzéseim vannak 🤣
2021. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
39%

#48

Anyukám 12 évig volt daganatos beteg. Sajnos 56 évesen 2017 februárban meghalt. Én tisztában vagyok ezzel a rendszerrel. Viszont azzal is tisztában vagyok, hogy a legtöbb daganat lelki eredetű betegség.

[link]

[link]


Akár tetszik, akár nem, ma már egyre több helyen ismerik el, hogy a betegségek megelőzhetőek, ha az ember lelkileg teljesen rendben van.


Oké, hogy jössz itt a daganattal. Nekem anyukám egy teljesen pozitív elrettentő példa volt, hogy mennyire törékeny is az ember és ha nem figyel oda magára 100%-ban, akkor meg van a baj.


Én csak akkor vagyok beteg, ha a saját h..lyeségem miatt megfázítom magam, vagy mondjuk nyitott szájjal úszom a víz alatt a strandon. Nagyon ritkán vagyok beteg. 31 éves vagyok, minden egyes nap teszek azért, hogy testi és lelki egészségem rendben legyen. Nem terhelem az egészségügyet, igaz, hasznot se hozok a gyógyszeriparnak, legfeljebb annyival gazdagítom az ő zsebüket, hogy időnként kiváltom a fogamzásgátló tablettámat. Viszont, ha én nem akarom magam beoltatni az az én egyéni felelősségem. Mivel az oltás nem kötelező egyes helyeken, ezért se értem, hogy engem milyen jogon diszkirminálnak?


Ti meg beoltatjátok magatokat és jutifalatként mehettek akárhova, és majd oltathatjátok be magatokat 20-szorra is, mert a mainstream média és a lefizetett szakemberei azt mondják, hogy már ez se jó, kell az újabb...stb. miközben ez csak egy influenzaszerű vírus.


A tb-t egyébként minek fizetem, ha nem fogok kapni ellátást? Pl. rokonomat nem tudom a kórházban meglátogatni, mert nem vagyok oltott, de az oltott bemehet, miközben az oltott ugyanúgy fertőzhet és beteg is lehet. Full logikus, nem?


Az oltás CSAK HAMIS BIZTONSÁGÉRZETET AD NEKTEK, de az biztos, hogy nem vagytok védettek, csak leromboljátok a saját immunrendszereteket.


Szerinted, milyen logikára épülnek hazánkban a különböző járványügyi intézkedések? Nem igaz, hogy olyan vak vagy, hogy nem látod át, hogy az embereket szimplán csak h..lyére veszik.

A maszk nem véd meg, egyáltalán, viszont jó engedelmességhez ez a szájkosár szimbólum, mint A szolgálólány meséjében.


Nem kéne mindent feltétel nélkül elhinni.


Ha anyukám élne, ő is biztos csak azért oltatná be magát, hogy kapjon ellátást a betegsége miatt. Apukám se oltotta be magát, pedig 61 éves, szívbeteg is, és amióta van ez a cirkusz nem is volt beteg..


A túlsúlyosak meg vírushelyzet előtt is életveszélyes állapotban voltak. Most ez a mesterséges influenzaszerű vírus csak nekik a jéghegy csúcsa.

2021. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
86%

54, látod ez a különbség köztünk. Te (és a többi oltatlan általában) vakozik minket (meg egyéb szép dolgokat mond, kifejtve hogy mennyire hülyék vagyunk amiért hiszünk a tudományban) én meg az előbb írtam le hogy nem diszkriminálnám az oltáselleneseket. Meg senkit.

Egészségügyisként nem kell nekem magyaráznod a rák kialakulásának okait, nem véletlenül az onkológiát hoztam fel...

Vannak oltatlan ismerőseim, nem szapulom őket. Engem viszont sokszor ér bántás olyan emberektől, akik soha nem tanultak ilyen dolgokat, csak olvastak valamit a facebookon.

Megjegyzem, te legalább emberi hangnemben írtad le a mondandódat, nem abban a gudztustalan IQ harcos modorban, mint egyesek. Ezt értékelem.

2021. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
78%
Ja, mellesleg az oltott sem mehet látogatni. Nálunk legalábbis teljes látogatási tilalom van.
2021. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
64%
#45 Az a hibás feltételezésed, hogy a fertőző betegek izolációja diszkrimináció.
2021. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 A kérdező kommentje:
Hol mondtam olyat, hogy a "hogy a fertőző betegek izolációja diszkrimináció" ?
2021. dec. 28. 19:31
 59/81 anonim ***** válasza:
34%

#60 A kérdés kiírásában többek között.

Egy járvány közepén az oltatlan, vagy alacsony ellenanyag szinttel rendelkező egyén járványtanilag fertőzöttnek tekinthető. Aki fertőzött, az fertőz is. Hacsak nem akarsz naponta PCR tesztet csinálni...

Az alap protokoll mindig ez volt.

Az oltatlan pozitív tünetmentes kb 10x több vírust ürít a tünetek megjelenéséig, mint egy oltott tünetmentes. Mivel az oltatlan tünetmentes, így nem csinál naponta PCR tesztet. A tünetek megjelenése a fertőzés kezdetétől kb 4-5 napra jelennek meg, es a 2. naptól kezdve fertőz. Emiatt az oltatlanokat fertőzőnek kell tekinteni.

Biztosan láttál már virusos katasztrófa filmet. Nos, ott egyszer kivételesen elég élethűen ábrázolják a helyzetet, amit protokoll szerint csinálni kell(ene) Mindenkit, aki a fertőzött területen van, vesztegzár alá kell helyezni, majd azon belül a tüneteseket a tünetmentesektől izolálni. Oltás után is egy ideig fenn kell tartani az izolációt, és aki utána nem mutat pozitivitást, tünetet, azt ki lehet engedni. Aki nem kapott oltást, az a filmben meghal, covidnál valamilyen szinten fertőzött marad.

A PCR tesztek nem mutatják ki a vírus mennyiséget, de van 3gy minimum határérték, ami fölött pozitív eredményt ad a teszt. A negatív teszt nem azt jelenti, hogy egy darab vírus sincs benned, csak azt, hogy határérték alatti a számuk. Hogyan gondolhatod, hogy a mostani helyzetben létezik olyan ember, akiben egy darab vírus nincs?

Ez pont annyia valószínű, mintha azt mondanád, hogy van olyan ember, akin egy darab porszem sincs. Hogyan gondolod??

2021. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 A kérdező kommentje:

"Egy járvány közepén az oltatlan, vagy alacsony ellenanyag szinttel rendelkező egyén járványtanilag fertőzöttnek tekinthető. Aki fertőzött, az fertőz is"


"Az oltatlan pozitív tünetmentes kb 10x több vírust ürít a tünetek megjelenéséig, mint egy oltott tünetmentes. Mivel az oltatlan tünetmentes, így nem csinál naponta PCR tesztet. A tünetek megjelenése a fertőzés kezdetétől kb 4-5 napra jelennek meg, es a 2. naptól kezdve fertőz. Emiatt az oltatlanokat fertőzőnek kell tekinteni."



Ezen állításaidról linkeljél kérlek hivatalos forrást, hogy én is tanulhassak! Köszönöm!

2021. dec. 28. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!