Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ne diszkrimináljuk...

Miért ne diszkrimináljuk hasonló eszközökkel a túlsúlyos embereket is, mint az oltatlanokat, amikor az oltások megléte előtt hasonló arányban kerültek túlsúlyos emberek kórházba covid miatt, mint az oltások megléte óta az oltatlanok?

Figyelt kérdés
Feltéve, hogy a statisztikák nem hazudnak.

2021. dec. 28. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Igazold csak magad tovább... Ügyes vagy kis kalapos! Nincs figyelmen kívül hagyva semmi, a stílusod a probléma legalább is nekem. Egyszer nem írtam, hogy hazudsz vagy nem igaz amit állítasz. A személyed támadom! Hozhatsz annyi közhelyet amennyit akarsz, tudod a sánta kutyát előbb vakon verik mint a verem!
2021. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
28%

#65! Volt már olyan, hogy egy kérdésnél, mint mindig, szembe mentél a forgalommal és sikerült belátnod, hogy tévedsz? Mert én azt látom, hogy minden kérdésnél ott vagy és csak fújod a magadét. Vagy legalább egy-egy válaszon elgondolkodhatnál, hátha a másik 20 embernek van igaza, nem neked.

1. Ha már linkelős kedvedben vagy, linkelj már egy olyan tanulmányt, ami kifejezetten a covidról szól, miszerint az oltottak kevesebb vírust ürítenek. Én csak egyet olvastam, de abban pont az volt, hogy megállapították, nincs különbség. Amúgy, ha te oltottként naponta 1x tüsszentesz, de azt az én arcomba, én meg naponta 10x, de egyszer se a tiedbe, akkor szerinted ki fertőzi meg előbb a másikat? Erről ennyit.

2. Folyamatosan arra hivatkozol, azért nem diszkrimináció, mert az ALAPHELYZET az, hogy minden zárva. Ok.,most az az alaphelyzet, hogy minden iskola nyitva(nem most a szünetben.) De ha az osztályban covidos van, akkor az oltatlan nem mehet. Akkor ez diszkrimináció, igaz? Az az alaphelyzet, hogy a színházak nyitva vannak, de mivel 500fő fölötti a nézőtér, az oltatlanok nem mehetnek be. Tehát, ahogy már kifejtetted, ez bizony diszkrimináció az érvelésed alapján.🤷🏼‍♀️

2021. dec. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
25%

#75 És te képes vagy belátni, hogy az említett információt nem egyetlen user írja mindenhová, hanem ez az eddig is alkalmazott eljárásrend, es aki tisztában van ezzel (elég sokan, akik egészségügyi felsőoktatásban vettek részt), azok azt fogják írni, amit tanultak az egyetemen?

Tudod, nem mindenki tölti itt az életét, ezért naponta max 2-3 kommentet ír. De te úgy gondolod, hogy akik egy állásponton vannak, azok mint egy felhasználóhoz tartoznak. Nos, nem. Több felhasználó is képviselhet a tieddel ellentétes álláspontot. Nekem ez nem meglepő, úgy tűnik, neked igen...

2021. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
15%

#76! Én olyannyira képes vagyok belátni, hogy nem is állítottam ilyet😂 Igen, több felhasználó is ír hülyeséget, ez igaz. Azonban abból már jóval kevesebb van, akinek 3 pipája van.(Bár tény, hogy ebből is vagytok páran, mert az ostobák többsége itt 2 max.3 pipával rendelkezik.) De még ebből is szűkül a kör, ha az illetőnek ugyanolyan a stílusa, illetve, ugyanazokat a jellemzőket hozza. Pl.Annak hangoztatása, hogy én vagyok az egészségügyis, vagyis mindenki más hülye. Pff. Kiiktathatatlan nárcisztikus vonásod, vagy pl., hogy nem képes konkrétumot írni semmire, mint ahogy azt most is bizonyítottad. 2 dolgot írtam neked: 1.Csatold a tanulmányt, amire hivatkozol.2. Mi a diszkrimináció szerinted? Mivel amit eddig írtál, azt megdöntöttem.

Erre te: Nem én vagyok minden felhasználó.🤦🏻‍♀️ Köszönjük Emese. Reméljük, ha véletlenül tényleg egészségügyis vagy,csak takarítasz.

2021. dec. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
63%

#77 Tehát akkor én is gondolhatom úgy, hogy akinek 3.5 pipája van, és bunkó, az mind te vagy?

Jezusom...

A 2 dolgot valszeg nem nekem írtad, es nem fogom találgatással megkeresni a kommentedet, úgyhogy ha megírod, melyik számú kommentre kértél linket es ezt melyik számú kommentben kérted, akkor talán megértem, mire gondolsz, es én is küldhetek linket, ha tudok.

Nem tudom, hogy a kommentjeimben mi a nárcisztikus, én spec a kerdesekre szoktam válaszolni. Ez nárcisztikus? Hmmm...

Miért veszed személyes sértésnek, ha nem értenek veled egyet? Nem ez a nárisztikus véletlenül?

2021. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
25%
#77 A diszkriminációra a kérdező kért linket a #60 kommentben. Esetleg elképzelhető, hogy összekeverted, melyik accountról írsz, és te vagy a kérdező? 🤣
2021. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
25%

#77 A kérdező es te ugyanolyan szavakat használsz (pl nárcisztikusnak nevezed a válaszolót, ani egy eléggé jellegzetes, mások által ritkán használt szófordulat.)

Szóval itt van egy ember, aki több felhasználónévvel posztol, kommentel, és pontozza le a neki nem tetsző válaszokat. Epic.

2021. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
27%

#78! Mivel törölnek kommenteket, nem biztos, hogy az most a #65, akinek írtam. Azonban elég egyértelműen kiderül, hogy a válaszom annak, szólt, aki azt állította (még az elején, jóval a #65 előtt), hogy az oltott kevesebb vírust ürít, mint az oltatlan, ill., hogy az oltatlanok kizárása, azért nem diszkrimináció, mert az alaphelyzet az, hogy minden zárva van. Ha egyiket se te írtad, akkor minek reagálsz rá?🤦🏻‍♀️ Tanulmányt pedig a vírusürítésről kértem a #75 kommentemben. Ami nem zárja ki, hogy a kérdező is kérjen valamiről. Ettől még nem leszek azonos a kérdezővel te nagyon okos.

Fogalmam sincs, hány pipám van, de nem hiszem, hogy 3 és fél, hisz 87% -os vagyok. De tőlem nyugodtan gondolhatsz engem 0-tól 5 pipáig bárkit, ha már paranoiás vagy. Igen, biztos, a kérdező is én vagyok🙄

#75,#77

2021. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
69%
81, pedig tényleg 3 és fél pipád van.
2021. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
74%
#82! Ok., köszi, mondom, engem ez nem érdekel. Gondolhat tőlem, minden más válaszolónak is, akinek nem tetszik a válasza, attól még nekem ez az egy van. Biztos, magából indul ki, mert neki több. Lehet, ez a hobbija. Az én életemben azért nem játszik ekkora szerepet a gyik.
2021. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!