Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ne diszkrimináljuk...

Miért ne diszkrimináljuk hasonló eszközökkel a túlsúlyos embereket is, mint az oltatlanokat, amikor az oltások megléte előtt hasonló arányban kerültek túlsúlyos emberek kórházba covid miatt, mint az oltások megléte óta az oltatlanok?

Figyelt kérdés
Feltéve, hogy a statisztikák nem hazudnak.

2021. dec. 28. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
74%

#62 Csak kettő darab linket szeretnél? Ohhh... Mások ezt évekig tanulják egyetemi szinten. De jó, rendben, az alapfogalmakhoz kiindulópontot adhatnak a SOTE jegyzetei. En ezt ajánlom elsőnek: [link]

Vannak benne még források, amiket szintén érdemes elolvasni, megérteni.


A másodikra igazán mulatságos, hogy rákérdezel, hogyhogy a te szaktudásoddal még egyetlen tanulmányt nem olvastál erről?

Itt is kiindulásnak : [link]

Légy szíves, olvass szakitodalmat, és érd el, hogy megértsd!

2021. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
74%
Csak azért, ha esetleg sok lenne a betű, amit el kellene olvasni, itt egy kép: [link]
2021. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 A kérdező kommentje:

nem bírsz magaddal te nárcisztikus gyökér? :D Pedig próbáltam kedves lenni az előbb. a további bekezdéseidet figyelmen kívül hagytam, miközben akkora orbitális baromságokat is leírtál, hogy "Aki nem kapott oltást, az a filmben meghal, covidnál valamilyen szinten fertőzött marad." meg fiktív történetekre hivatkozol, filmekre bazmeg XD mindjárt lebarnázom a bokám te, félkegyelmű :D makákó... :D Alapvető fogalmakkal sem vagy tisztában. Javaslom a hangoskönyvet, ha nem megy az olvasás majom :D


egy 2020 márciusi írás is aztán sokat mond majd a 2020 végétől 2021 elejétől kezdődő oltakozás hatékonyságának mértékéről, egyéni vonatkozásairól. lefogadom, hogy angolul is képeskönyvből tanultál, csak nem meg :D

2021. dec. 28. 21:56
 64/81 anonim ***** válasza:
11%
#65 😂😂😂😂 hagyjad már szegényt. A leginteligensebb ember a bolygón, a saját bevallása szerint. Képzeld már el mennyire magányos lehet ha itt velünk, tudatlan barmokkal vitatkozik...😂😂😂
2021. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
62%

#65 Próbáltam lesüllyedni a szintedre. Mivel láthatóan képregénybél bonyolultabbat eddig nem olvastál, gondoltam, 3gy amcsi katasztrófafilmet talán sikerült végignézned.

Nos, ha te figyelmen kívül hagyod, amit írtam, akkor minek tetted fel a kérdésed?

Csak olyan választ vagy hajlandó elolvasni, ami egyetért veled? Így elég nehéz eleted lehet...

Akkor amit írtam, majd elolvassa nálad igényesebb olvasó, en viszont figyelmen kívül hagyom a további mondandódat.

További minden jót!

2021. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 A kérdező kommentje:
66. Látván elkeseredett fölényeskedő próbálkozásait megsajnáltam, és megpróbáltam egy kis örömet szerezni neki :D Remélem sikerült! :D
2021. dec. 28. 22:11
 67/81 anonim ***** válasza:
0%
67 további minden jót kívánok neked is. Csak kopjál már le kérlek 🙏🙏🙏🙏 Nagyon unalmas ez a nagy fölényeskedő hangnemed, de észre sem veszed, hogy ez a primitív köntösre húzott kamu intellektus nagyon is átlátszó
2021. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
76%
Ti csak ne diszkrimináljatok engem, oda írok, ahová akarok :P
2021. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
11%
Igazad van. A szellemi fogyatékosokat,sem szabad diszkriminálni. Én elnézést kérek! Csak kicsit felbosszantottál már a sok okoskodással, amivel mented magad ahelyett, hogy beismernéd, te sem vagy tökéletes.
2021. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
87%

#71 Pontosan! Azért is válaszoltam nektek is, mert nem akartalak diszkriminálni.

Senki nem tökéletes, de ti tökéletlenek vagytok.

Komolyan, aki kizárolag azt a véleményt hajlandó normális hangnemben megválaszolni, ami bologat a hülyeségeire, a többit meg figyelmen kívül hagyja, az mennyire fogalmatlan lehet?

Nos, aki normális hangnemben kérdez, annak én is úgy válaszolok. Aki paraszt, annak en is paraszt módon. Megis mit vártál? A kérdező már az en kommentjeim előtt is irdatlan bunkó módon kommunikált. Nekem is úgy írt. Te is. Ne várjátok, hogy szepen csendben eltűrik az emberek a bunkóságotokat!

Ki mint vet, úgy arat...

2021. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!