Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás után egy évvel kialakulh...

Oltás után egy évvel kialakulhat még valami betegség ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves nő vagyok.

Tavaly május közepén kaptam meg az első Szputnyik oltást majd júniusban a másodikat.

A harmadik oltást már nem kértem.

Nagyon félek,aggódom hogy valami bajom lehet még.

Annyiszor hallom hogy az oltás miatt haltak meg,vagy az oltás miatt lettek rákos betegek...stb...

Itt van a másfél éves kisfiam és félek mi lesz vele hogyha komoly betegség alakul ki nálam

Tudom már így utólag hogy nem kellett volna az a két oltás sem...csak későn olvasgattam utána,a dolgoknak.

Köszönöm szépen előre is a segítséget.



#oltás #COVID #Szputnyik oltás
2022. máj. 26. 13:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
24%

Nincs értelme ennek a pro kontra vitának. Aki oltatott, persze, hogy hallani se akarja , hogy rossz döntést hozott, inkabb bunkós bottal üti agyon, aki mer szólni valamit az oltásról.

Az ember tragédiaként éli meg a döntéseiben való kétséget. Es ez valóban az.

2022. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
18%
Én a laikusok tudománnyal szembeni felsőbbrendűségét élem meg tragédiaként.
2022. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
28%

"Ha valamit nem vizsgálnak, akkor honnan tudhatnák már, hogy van-e összefüggés?"

Pont azért, amiért a cinege hangja és a bojlerkapcsoló közti összefüggést sem vizsgálja senki. Ha az égvilágon semmi nem utal összefüggésre, pláne ha az ismereteink konkrétan ellent is mondanak neki (természetesen valós egészségügyi és tudományos tények alapján, nem konteós ostobaságok szerint, akik mindenhova összefüggést akarnak látni), akkor senki nem fogja feleslegesen vizsgálni.

2022. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az oltasgyártó cég 75 évre titkosítani akarta a mellékhatásokat, szó jött erről Brüsszelben, egyes eu parlamenti képviselők, a nemkorruptabb fajtából szóvá is tették . Sőt ezért most eljárás folyik az oltaskontraktokat aláíró politikus ellen, csak abszolút nincs mediatizálva....
2022. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
4%

#23! A cinegés példád tökéletesen illusztrálja, mennyire vagy otthon kutatás módszertanban. Ha 100-ból 80 cinege kizárólag akkor kezdene énekelni, amikor bekapcsolják a bojlert, hidd el, vizsgálnák 😉

Te fordítva ülsz a lovon. A "nincs összefüggés" egy hipotézis. A kutatás célja, hogy a hipotézist igazolja, vagy épp cáfolja. Természetesen nem kötelező megtenni, de amíg nem történik meg, az én dolgom eldönteni, hogy szükségem van-e más ember hipotézisére, vagy megelégszem a sajátommal.

Ki szerint nincs összefüggés? Amikor az anya elviszi a gyereket a szakorvoshoz és az orvos megkérdezi, oltották-e a gyereket, a szülő (bízik az oltásban, hipotézise szerint nincs összefüggés az oltás és a gyerek problémája között), azt válaszolja, igen, de már 4 hónapja! Az orvos pedig úgy reagál, az nem számít, okozhatta az oltás. Lassan el kéne döntenetek, hogy akkor kinek kéne hinnünk, a laikusnak, vagy az orvosnak? Mert szerintetek csak addig Isten az orvos, amíg egyezik a hipotézise a tiétekkel.🤷🏼‍♀️

2022. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
79%
Erdekes , mikor a szülők így felelőtlen hipotézisek mentén beoltatják a szemük fényét, a gyereküket. Arrogáns hozzáállás vagy inkább ???
2022. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
56%
Fene tudja.
2022. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
35%

" A cinegés példád tökéletesen illusztrálja, mennyire vagy otthon kutatás módszertanban. Ha 100-ból 80 cinege kizárólag akkor kezdene énekelni, amikor bekapcsolják a bojlert, hidd el, vizsgálnák"

Pont ez az, hogy semmi hasonló arány nem létezik az oltások, és semmilyen létező betegség vagy tünet között. Maximum a konteósok fejében, de a valós adatok sosem igazolták vissza őket.

Tehát még egyszer, ha semmi nem utal arra hogy két dolog közt összefüggés van, pláne ha az ismereteink ellent is mondanak neki, akkor mit kéne kutatni?

2022. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
6%
#28! De te mi alapján állítod, hogy "semmi hasonló arány nem létezik"? Ott vagy mindenhol? Hozzáférész minden egyes kórház adatbankjához? Ha nem, akkor a te tapasztalatot semmivel nem különb az enyémnél. Te annak hiszel, amit te látsz, én meg annak, amit én. A különbség csak annyi, hogy én elfogadom a tiédet és nem állítom tényként a sajátomat.
2022. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
42%

"De te mi alapján állítod, hogy "semmi hasonló arány nem létezik"?"

A számtalan hivatalos statisztika alapján, amik az oltásokkal kapcsolatban készültek. A személyes tapasztalatnak semmi jelentősége, mivel annyira kicsi lenne az adatmennyiség, amiből szinte garantáltan csakis hibás konklúziót lehetne levonni.

2022. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!