Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás után egy évvel kialakulh...

Oltás után egy évvel kialakulhat még valami betegség ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves nő vagyok.

Tavaly május közepén kaptam meg az első Szputnyik oltást majd júniusban a másodikat.

A harmadik oltást már nem kértem.

Nagyon félek,aggódom hogy valami bajom lehet még.

Annyiszor hallom hogy az oltás miatt haltak meg,vagy az oltás miatt lettek rákos betegek...stb...

Itt van a másfél éves kisfiam és félek mi lesz vele hogyha komoly betegség alakul ki nálam

Tudom már így utólag hogy nem kellett volna az a két oltás sem...csak későn olvasgattam utána,a dolgoknak.

Köszönöm szépen előre is a segítséget.



#oltás #COVID #Szputnyik oltás
2022. máj. 26. 13:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
62%

Erre senki sem fog tudni neked válaszolni,még egy orvos sem.Vagy lesz valami vagy nem.Legközelebb okosabb leszel,ennyi.

Ne idegeskedj ezen.Ha nincs bajod akkor örülj neki.

2022. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
43%
Ne idegeskedj, változtatni már úgysem tudsz. Lehet, de nem biztos. Az én környezetemben a pfizereseknek lett baja. Szputnyikosból egyet ismerek, aki utána nagyon beteg lett, de már nem vészes. Illetve a meglévő allergiája durván felerősödött. Az még most is tart.
2022. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
65%
Persze hogy lehet, csak az oltáshoz nem sok köze lesz.
2022. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
43%
Neked most is van betegséged.
2022. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
79%
Sajnalom. Kiszívni nem lehet utólag az oltast. Jelentkeztek tünetek amik megijesztettek?
2022. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell minden facebookon terjedő ostobaságot elhinni...
2022. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:

Nincs tünetem azóta sem.

Csak olvasgattam a kialakult betegségeket az oltás miatt, és megijedtem

2022. máj. 26. 13:48
 8/69 anonim ***** válasza:
77%

Minden fajta rosszindulat nélkül mondom, hogy ezeknek a bejegyzéseknek a jelentős része kamu vagy rosszindulatú ferdítés, esetleg kisebb részük nem szándékos félreértéls miatt születik.

Nem lesz bajod az oltástól, egy év múlva meg pláne nem, sok év múlva végképp nem.

Lehet hogy valakit beoltottak és kapott rá egy hétre valami betegséget, akár komolyabbat, vagy lehet meghalt, de NEM AZ OLTÁS MIATT, egyébként is napi szinten sok száz embernek lesz baja, sokan meghalnak, és attól hogy be van oltva nem változik a kockázata egy szívinfarktusra példálul.


Az összes ilyen oltás paráztató posztnak annyi értelme van hogy egy anyuka most retteg ok nélkül. Tökre megéri a rémhír terejesztés tényleg...


Szóval kedves kérdező, nem nem lesz bajod az oltás miatt, ne aggódj, és bárhol olvastad ezt, fontold meg mégegyszer hogy mennyire tekintehető az hiteles forrásnak (egy komment mező, egy nevenincs konteós weboldal vagy fb. csoport nem hiteles forrás)


Oké jöhetnek a lepontozások, soha többet nem fogok írni oltás témába, de szerintem ezt muszáj helyre rakni, kikívánkozott.

2022. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
34%

#8! Ja, csak amikor kórházba kerülsz oltás után egy vadiúj betegségeddel, és az osztályon MINDENKI, aki ugyanazzal a betegséggel van ott, véletlenül pont ugyanolyan oltást kapott, akkor pofán csap a valóság.😉

#2

2022. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
36%

Habar ezek az oltasok kísérleti stádiumban vannak 2023 ig, tehát még az orvosok is se tudják a hosszútávú hatásukat , mégis futottak az emberek oltatni es harsogják, hogy semmi de semmi mellekhatas nem lesz ! Kerdem én, honnan tudják?

Ja, es normalisnak van beallítva, ha puklik jelennek meg a nyakon, fejen, meguzzadt nyirokmirigyek es oltas után szívritmuszavar, stb ez semmiseg, az is hogy oltas utan várni kell félórát a rendelőbe, ha nem e halsz meg helyben, ez mind normalis es ha meghalsz, az sose az oltas miatt, hanem mert épp eljött az időd..... ennyi beheheee behehee létezik?

2022. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!