Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás után egy évvel kialakulh...

Oltás után egy évvel kialakulhat még valami betegség ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves nő vagyok.

Tavaly május közepén kaptam meg az első Szputnyik oltást majd júniusban a másodikat.

A harmadik oltást már nem kértem.

Nagyon félek,aggódom hogy valami bajom lehet még.

Annyiszor hallom hogy az oltás miatt haltak meg,vagy az oltás miatt lettek rákos betegek...stb...

Itt van a másfél éves kisfiam és félek mi lesz vele hogyha komoly betegség alakul ki nálam

Tudom már így utólag hogy nem kellett volna az a két oltás sem...csak későn olvasgattam utána,a dolgoknak.

Köszönöm szépen előre is a segítséget.



#oltás #COVID #Szputnyik oltás
2022. máj. 26. 13:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
0%

#30!Akkor mutass légyszi egy statisztikát bármilyen betegségre vonatkozót, oltatlan népesség körében és minden hozzáférhető oltásra lebontva.

#29

2022. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
4%

Tehát mutassak neked olyasmit, ami a már korábban említett okok miatt nem is létezik? Ha egyszer semmi nem is utal összefüggésre két dolog között (pláne ha a tudományos ismeretek még egyenesen ellent is mondanak neki), akkor senki nem fog erőforrást pazarolni, hogy tudományosan kimutassa, ami eddig is nyilvánvaló volt.

De ha neked ez ekkora szívügyed, és nem tart vissza hogy akár több havi monoton munkával feleslegesen kínlódhatsz a semmiért, akár nekiállhatsz most is.

2022. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
6%

#32! Hát, mivel nem létező statisztikákra hivatkozol, jogos kérés, igen😂

Állításod: Adott betegség és covid oltás között nem áll fent ok-okozati összefüggés. Hivatkozás? Ja, az nincs. Bocs, de ezt nem tudom komolyan venni.

Az ugye már kiderült, hogy nem sok közöd van a kutatásokhoz, ezért segítek. Nem tudok nekiállni, mivel nem áll rendelkezésemre a hozzá szükséges ADAT. Érted, ugye? Ezért marad a hipotésem, amit a saját nem reprezentatív felmérésem megerősített, cáfolni pedig semmi nem cáfolta. Ez áll szemben a te hipotéziseddel, amit semmi nem erősített meg, és nem is cáfolt.

2022. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
71%

Ezek 2 en még elveszekednek par órát!

Nem fogjatok soha meggyőzni egymast !

Aki oltatni akar az megtette es kesz! Semmilyen érv nem eleg

2022. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
81%
Most mar nem is takarja az elit az oltasokkal kapcsolatos célokat, mindenki utana tud nezni, interjúk készültek a világgazdasági fórum embereivel akik megmondták a lényeget . De van akinek ez semmi
2022. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
0%

#34! Én már írtam, hogy nem akarok meggyőzni senkit, csak magamért felelek. Csak vicces olyan emberrel vitatkozni, aki saját magának is ellentmond.😂

#30kommentje: "A hivatalos orvosi statisztikák alapján állítom "

#32kommentje: Nem létezik ilyen statisztika.

Wtf! Mondjuk azt legalább értem, hogy lehetett őket magyőzni az oltás hasznosságáról. Kritikus gondolkodás nulla.

#33

2022. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
75%

"Adott betegség és covid oltás között nem áll fent ok-okozati összefüggés. Hivatkozás?"

Továbbra is a hivatalos statisztikák, miszerint semmilyen betegségben szenvedők száma nem ugrott sokszorosára. Aminek a világszerte beadott sok száz millió dózis után be kellett volna következnie, ha bármi igazság lenne a szavaidban.

Csak ugye te a 31. kommentben nem ezt kérted, hanem direkt olyan statisztikát, ami sosem készült, tekintve hogy a témában minden valós tudományos ismeret ellentmond neki.

2022. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
51%
#37! Ok.akkor mutass egy olyat, amiből kiderül, hogy semmilyen betegségben szenvedők száma nem ugrott sokszorosára🤷🏼‍♀️(Mondjuk úgy nyilván nem, ha az új betegek el se juthattak a diagnosztizálásig, mert nem fogadták az orvosok, de ez más kérdés.) Tehát még mindig előtted a lehetőség. BÁRMILYEN statisztikát mutathatsz, ami igazolja az állításodat.
2022. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
70%
Ha saját tapasztalat a téma, akkor én saját tapasztalatom alapján mondom, hogy intenzív osztályon súlyos állapotú covidos betegek 90%-a oltatlan volt. Ez saját tapasztalat. És kicsit nagyobb a mintám is.
2022. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
74%

Tessék, például az Egyesült Királyság statisztikája a szívrohamban elhunyt emberekről az elmúlt 4 évből.

[link]

Természetesen rákereshetsz bármelyik országban bármelyik betegségről készített statisztikákra te magad is, valahogy mindig ugyanaz az eredmény.

2022. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!