Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás után egy évvel kialakulh...

Oltás után egy évvel kialakulhat még valami betegség ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves nő vagyok.

Tavaly május közepén kaptam meg az első Szputnyik oltást majd júniusban a másodikat.

A harmadik oltást már nem kértem.

Nagyon félek,aggódom hogy valami bajom lehet még.

Annyiszor hallom hogy az oltás miatt haltak meg,vagy az oltás miatt lettek rákos betegek...stb...

Itt van a másfél éves kisfiam és félek mi lesz vele hogyha komoly betegség alakul ki nálam

Tudom már így utólag hogy nem kellett volna az a két oltás sem...csak későn olvasgattam utána,a dolgoknak.

Köszönöm szépen előre is a segítséget.



#oltás #COVID #Szputnyik oltás
2022. máj. 26. 13:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
22%
59: Köszi, de 5 egyetemi szakra jártam és 2 diplomám van. A Fazekasban érettségiztem. 3 nyelven olvasok.
2022. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
31%

59: Ha megnyugtat, 3 éves koromtól szerepeltem közönség előtt és később felnőtteket tanítottam, és művelődési területen dolgoztam közigazgatásban a Műegyetemen kutatókkal együttműködve, konferenciákon felszólalva.

Szomszédokkal nem beszélek.

Szóval már a net előtti évtizedekben is nagy közönség előtt osztottam a baromságaimat.

2022. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
61: én meg az Elvis vagyok...
2022. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

63: Gyere el Pestre, megnézheted az összes bizonyítékot, szívesen megmutatom.

Szerda este 8-kor a Blahán az Európeumban esetleg?

2022. jún. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
63: Te meg hozd az elviszes személyidet és a bizonyítékokat, hogy a papírjaim nem valódiak.
2022. jún. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi, annyira nem érdekel :D
2022. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
91%

Akármilyen betegség vagy tünet jelentkezik egy akármilyen behatás miatt 1 év után, senki nem tudja bizonyítani az oksági kapcsolatot. Annyi minden más hatás érhetett egy év alatt, hogy nem lehet ezt biztosan megmondani.


Éppen ezért teljességgel irreleváns a kérdés, hogy "mi lesz a vakcina után 1-2-3-4-5 évvel?" Igen, akár meg is halhatsz a vakcina után 1-2-3-4-5 évvel, de senki nem tudja majd biztosan megmondani, hogy a vakcinának volt-e bármi köze a halálodhoz.

2022. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
0%
Nem dugulsz mar el, 67 es? Nem unod még?
2022. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
66: Nem is arra gondoltam, hogy érdekel, csak szeretnék rágalmazás miatt büntetőpert indítani. Ennek elkerülése végett kellene, hogy visszavond a korábbi rágalmazásaidat, ellenkező esetben a börtönbüntetés elkerülése érdekében bizonyítanod kell bíróság előtt a rólam tett állításaid igazságtartalmát. Gondoltam, először meggyőződnél róla, hogy érdemes visszavonni, mert nem fogsz tudni bizonyítani.
2022. jún. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!