Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás után egy évvel kialakulh...

Oltás után egy évvel kialakulhat még valami betegség ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves nő vagyok.

Tavaly május közepén kaptam meg az első Szputnyik oltást majd júniusban a másodikat.

A harmadik oltást már nem kértem.

Nagyon félek,aggódom hogy valami bajom lehet még.

Annyiszor hallom hogy az oltás miatt haltak meg,vagy az oltás miatt lettek rákos betegek...stb...

Itt van a másfél éves kisfiam és félek mi lesz vele hogyha komoly betegség alakul ki nálam

Tudom már így utólag hogy nem kellett volna az a két oltás sem...csak későn olvasgattam utána,a dolgoknak.

Köszönöm szépen előre is a segítséget.



#oltás #COVID #Szputnyik oltás
2022. máj. 26. 13:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
64%
#41! Magyarra gondoltam, de ok., nem teljesülhet minden kívánságom. 2020 végén kezdtek oltani az Egyesült Királyságban. A táblázat alapján 25év és 74év között MINDEN korosztályban nőtt a 2021-es évben a szívinfarktusban elhunytak száma a 2019-es(még covid nélküli) és a 2020-as(már covidos) évekhez képest is. Szóval gratulálok. Sikerült bizonyítanod az állításod ellenkezőjét.😉
2022. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy 2020-ban is nőtt a '19-eshez képest, gyakorlatilag ugyanolyan mértékben. Ergo semmilyen szignifikáns különbség nem figyelhető meg, pláne nem olyan extra mértékű kiugrás, ami abból következne, milyen irdatlan mennyiségű oltást adtak be.

Szóval amit sikerült bizonyítani, hogy még egyszerű számadatok értelmezése is kifog rajtad. Így viszont nem csoda, ha ennyire könnyű téged megvezetni alaptalan konteókkal is. Annyit látsz hogy egyik szám nagyobb a másiknál, és már be is nyeltél mindent amit mögémagyaráz valami konteós, anélkül hogy egyáltalán megpróbálnád értelmezni a számokat, amiket látsz.

Csak gratulálni tudok, ennél azért többet néztem ki belőled :/

2022. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
68%
#42! Igen, csak 10-20%-kal nőtt 2020-ról 2021-re, de mi az a 20%? Semmi. Inkább oltássam be magam egy olyan betegség ellen, amiben 0,0007% esélyem van meghalni Az viszont tök nagy szám, hisz egy csomó számjegy😂 Ja, 19-ről 20-ra is nőtt, igaz, hogy 20-ról 21-re van, hogy 4x annyival, van olyan korosztály, ahol meg 15x, de ne törődj vele, téged csak összezavarnak a számok.😂 További szép estét!
2022. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
19%

És ugye szerinted véletlen sem a covid fertőzéstől nőtt meg a szívinfarktusok száma, hanem az oltástól:D

Ha a hülyeség fájna...

2022. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
24%
#44! Dede! Minden IS a covidtól van. Természetesen tök véletlen, hogy nem 2020-ban nőtt meg szignifikánsan, amikor az oltatlan népesség körében tombolt a covid, hanem 2021-ben, amikor már jól megvédte őket az oltás 😂 Na, ez az igazi 2 agysejtes gondolkodás, barátom. Én befejeztem veled a vitát, rettenetesen lefárasztasz.
2022. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
67%
Most kell orvosira menni mert többezer betegség megszűnt, mar csak 1 fejezetet kell magolni, a covidot. Mindennek az az oka . Szédülés, tyúkszem, autóbaleset
2022. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem tűnt volna fel, nem egy emberrel vitatkozol.

Egyébként ha kicsit is érdekelne a dolog, akkor utánaolvasnál, ugyanis nem egy tanulmány készült pl. ebben a témakörben.

Csak gondolom se angolul nem tudsz, se pedig orvosi szaknyelvet értelmezni. :)


Tessék: [link]

Mint láthatod, vizsgálták a stroke és a vakcinák kapcsolatát. És igen, előfordulhat ritka szövődménykánt. Ellenben covid infekció kapcsán sokkal gyakoribb.

És valószínűleg még elég sok betegség és esmeény kapcsán vizsgálták, csak olvasni kéne.

2022. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
29%

Tiszta röhej, hogy ti azt harsogjátok, hogy szerintünk mindennek az oka a covid és persze mi vagyunk a hülyék.

Ellenben ha szerintetek most mindennek az oka az oltás, lassan annak is, ha az embert 2 év múlva elb.a egy autó, az ugye teljesen más:DDDD

2022. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
68%

#47!Nem,nem. Én meg magyarul se tudok. Sőt, olvasni se😉 Tökéletesen igazad van, menjél oltatni nyugodtan, én nem foglak visszatartani a kapunál, a saját életemet meg majd én intézem, ha megengeded.

#48! Ez pont fordítva van. MINDEN a covidtól van. Dehát én nem is voltam covidos! De voltál, csak nem tudsz róla. Ezt most pár évig jól rá lehet húzni mindenre, azért se kell az oltásokat vizsgálni, mert mindenre megvan a magyarázat. post covid és kész. Szerencse, hogy olyan hasznos az oltás, hogy ugyanúgy covidos lehetsz, lehet post covidod, kórházba kerülhetsz, és bele is halhatsz. 😉 De oltottan egész más meghalni. Szinte sajnálom, hogy sose fogom megtudni.

2022. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
35%

Milyen érdekes. Be vagyok oltva, ahogy az összes kollégám be van oltva (kapásból egy kórháznyi ember, több száz fő), az egész családom be van oltva, a baráti társaságom 90%-a be van oltva. És meg fogsz lepődni: senkinek nincs semmi baja.

Aki pedig oltás után kapta el, ahogy én is, az konkrétan csak onnan tudta, hogy elkapta, hogy pozitív lett a teszt.

Ellenben azokkal, akik beszopták az első körben (egy rakat anesztes pl, mikor még nem volt oltás), mindegyik panaszkodik. Az egyiknek a terhelhetősége csökkent, a másik 2 éve nem érez normálisan szagokat...

Ja, és a legnagyobb antivaxer ismerős meg 2 hétig fuldoklott a kórházban és fogyott vagy 20 kilót. Pedig tök egészséges volt előtte.


De megyek is a sarokba, és elkezdek rettegni, hogy bár eddig az égvilágon semmi bajom nem lett az oltástól, holnapra valószínáleg le fog száradni a fél karom.

2022. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!