Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás után egy évvel kialakulh...

Oltás után egy évvel kialakulhat még valami betegség ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves nő vagyok.

Tavaly május közepén kaptam meg az első Szputnyik oltást majd júniusban a másodikat.

A harmadik oltást már nem kértem.

Nagyon félek,aggódom hogy valami bajom lehet még.

Annyiszor hallom hogy az oltás miatt haltak meg,vagy az oltás miatt lettek rákos betegek...stb...

Itt van a másfél éves kisfiam és félek mi lesz vele hogyha komoly betegség alakul ki nálam

Tudom már így utólag hogy nem kellett volna az a két oltás sem...csak későn olvasgattam utána,a dolgoknak.

Köszönöm szépen előre is a segítséget.



#oltás #COVID #Szputnyik oltás
2022. máj. 26. 13:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
32%
#59! Te egy ritka szerencsés ember vagy! Bár, mindig arra hivatkoztak, hogy semmi nem az oltástól van, oltás előtt is léteztek mindenféle betegségek, amik ugyanúgy utolérhetnek(ez igaz), nálatok több száz főből SENKINEK nincs semmi új panasza másfél éve. Nálatok se egy magas vérnyomás, se egy szédülés, se semmi többszáz embernek másfél év alatt. Titeket aztán tényleg mindentől is megvédett. Szerintem örök életűek lesztek mind😂
2022. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
73%
Meghalt 2 ik oltás után, de még jó hogy be volt oltva, mert sokkal rosszabbul is végződhetett volna
2022. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
20%

"Titeket aztán tényleg mindentől is megvédett. "

Elég ostoba konteós gondolkodás, hogy vagy mindenféle betegséget okoz az oltás, vagy mindentől megvéd...

2022. máj. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
31%
#53! Ha nem tűnt volna fel, irónia volt. Mivel, ha azt írta volna, hogy senkinek nem lett semmi baja, amit az oltásnak tulajdonítanak, az meg hihető is lenne, hisz semmit nem tulajdonítanak annak. De az, hogy többszáz ember közül-oltástól teljesen függetlenül- egyetlen egynek sincs semmi baja másfél év alatt, az enyhén szólva életszerűtlen. Ő pedig pontosan ezt írta. Röhej, hogy egyesek mit össze tudnak kamukázni.
2022. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
21%

Szia, én sokat olvastam a témában.

Ha nem veszel több vakcinát ebből, akkor tudtommal csak a majomkiütés, meg télen felsőlégúti betegség lehet (kovid, TBC, stb), de igyekezz méregteleníteni, természetgyógyászhoz menni, akik kifejezetten ezen az oltáskárosodáson tudnak segíteni. Mert alapvetően a vért teszi tönkre ez a szer, és az hosszú távon rombol. Persze rengetegen kaptak placebót vagy vitamint, orosz rulettnek is nevezik ezt az akciót, nem biztos, hogy kaptál káros anyagot.

És NE FÉLJ!

Jobbulást kívánok!

2022. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
75%

"Honnan gondolod hogy placebót is kaptak? Azok gondolom a politikusok voltak, akiknek összeköttetéseik vannak nem? Egyszeru embereket nem kímélnek"


Az egész egy átverés, és ha mindenki azonnal meghal, akkor azonnal le is buknak, megszűnik a vakcinába vetett bizalom.

Pl. onnan is gondolom, hogy rengeteg embernek semmi baja, mások meg azonnal meghaltak. Egy másik harmadnak pedig olyan nyavalyái lettek, amiket nem hoznak összefüggésbe a vakcinával a megbetegedettek akkor, ha nem gyanakodnak a vakcinára, hanem bíznak benne.

Sok elemző videó van kutatóorvosoktól, akik vizsgálják a vakcinát, arról, mi bennük az ártalmas, hogyan működnek, azokban is válasz van erre a kérdésedre.

2022. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
55%

"Honnan gondolod hogy placebót is kaptak? Azok gondolom a politikusok voltak, akiknek összeköttetéseik vannak nem? Egyszeru embereket nem kímélnek"


Például:


[link]


[link]


Nem csak a palackokon, de az igazolványokon is szerepel.

Én nem láttam még magyar igazolványt, de ha van neked, akkor megnézhetnéd, hogy informálj. Köszi.

2022. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
100%
Köszi
2022. jún. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
22%
Fájdalmas az emberi ostobaság a 21. Században... Sok tanulatlan buta proli régen max a szomszédjainak oszthatta a baromságait, de a netnek köszönhetően már nyilvánosságot kaptak...
2022. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
52%
55ös elég jó példa erre..
2022. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!