Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mégis miért volt ilyen hatássa...

Mégis miért volt ilyen hatással rám?

Figyelt kérdés
Tegnap este bevettem kettő és kétharmad e-t. És már másfél óra után olyan volt, hogy rendben van, hogy teljesen kirakott a világból. De meg álltam egy helyen és mozogtam jobbra-ballra néztem ki a fejemből magam elé. És rágtam meg olyan volt mintha egy állomba lennék. A szemeim is beremegtek meg eléggé le is izzadtam. Utána pedig a második óra utáni percekből semmire nem emlékszem szinte, arra sem, hogy miket halucináltam meg kaptam. Csak 1-2 kép ugrott be arról, hogy totálisan kész vagyok meg mindenből 2-öt látok. Meg, hogy játszok valamit a telefonon, 1-2 alkalommal meghalgatok egykét zenét amire szintén nem emlékszem. Csak arra, hogy a nevét nem tudtam beírni a youtubeba. A következő emlékem meg csak az, hogy másnap felkelek és még mindig érzem, valszeg. Amikor utána ki megyek egy vérnyomás mérésre. 126 vérnyomást és 97 pulzust mérek.

2022. júl. 10. 17:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!