Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg hogy nem...

Miért nem érti meg hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
munkában van egy pasi 50 éves kb dumálok vele de csak mint kolléga, de ő félre érti, bármit kérdezek tőle azt hiszi hogy én akarok tőle valamit. ( soha olyan téma nem került szóba amiből az jönne neki le hogy én akarok tőle valammit)
2023. máj. 7. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Miből szűrted le, hogy azt hiszi? De ha úgy viselkedik, akkor inkább ő akar tőled. Ha tolakodóan viselkedik, ne cseveréssz vele.
2023. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű. Hordj jegygyűrűt és időnként állíts be egy 120 kilós izompacsirtával a legközelebbi konditeremből, hogy ő a férjurad.
2023. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ne kérdezz tőle és nem hiszi azt.
2023. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Csinálj egy pár kamutelefonálást mintha a barátoddal beszélnél. Szia szívem mizujs hiányzol meg hasonlók hogy ő is hallja.
2023. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Mit csinal? Neked mibol jon le, hogy azt hiszi?
2023. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Mondd neki egy beszélgetés alkalmával hogy fáj a fejed a tesztoszterontablettától amit a plasztikai sebészed javasolt miután férfi nemiszervet operált neked a nemváltó műtét után.
2023. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3-as így fogok tenni, mert beszélgetek vele . Ezért hiszi ezt de úgy képzeljétek el őt hogy semmilyen nővel nincs kontaktja rajtam kívül. Nem jár sehova azt gondolom túlgondolja a a dolgokat.
2023. máj. 8. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:

4.

Csak nehogy közben megszólaljon a telefon...

2023. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!