Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez éjszakai pánik roham volt?

Ez éjszakai pánik roham volt?

Figyelt kérdés

Izzadva magas pulzusal orditva ugrottam ki az ágyból és futotam át egy másik helyiségbe.

Annyira emlékszek hogy azt halucináltam hozzá ért a belső combomhoz valami és ezt alvás közben valamiért kígyónak gondoltam és halál félelemel ugrottam ki az ágyból amire a kis húgom szintén fel ébredt és ordítani kezdett amitől megjobban pánikba estem be is ütöttem a könyököm és a térdem.

Egy 5 perc kellet amíg magamhoz tértem.

Miután fel ébredt az egész ház át néztem a szobámat és mivel nem találtam semilyen kígyót sehol így tudatosult bennem hogy csak beképzeltem az egészet.

Ez mi lehet ? Mi vált ki ilyesmit?

Ezelőtt életembe 1x volt hasonló 3 évvel ezelőtt akkoris azt éreztem hogy hozzám ért valami akkor majdnem el is törtem a bokam futás közben a sötétben.

Érdemes lenne valami orvost felkeresni?


2023. jún. 1. 03:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem pánik/pánikbetegség.

Rossz álmod volt, amit túlreagáltál.

Ha kb. 3 évente van egy ilyened, felesleges orvoshoz menni, mert nem tud vele mit kezdeni.

2023. jún. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem pánikroham, az amit ír az 1-es helyénvaló.
2023. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!