Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mindig munkából hazafele...

Miért mindig munkából hazafele kell kakilnom?

Figyelt kérdés

Közel egy óra sajnos az út. Mostanában egyre többször van az hogy útközben rámjön a kakilás. Korábban szinte sose, vagy csak ritkán... Miért van ez?


Tegnap ráadásul késett is a vonatom, az út végén már le kellett guggolnom, szóval kellett (nem volt ülőhely így álltam sajnos).


24/N



2023. jún. 13. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami miatt igy alakult, hogy akkor kellett, es utalod, felsz ettol, mentalisan eloidezed. Nekem indulas elott az ajtobol kellett visszafordulnom egy idoben, ugy, hogy elotte voltam direkt, de az idegeim csinaltak meg egyet.
2023. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülye berögződés. Tréningezd át az agyadat, hogy majd otthon küldjön ingert, vagy reggel ébredés után.


Egyébként elnyomhatod az ingert x ideig, csak az kellemetlen.

2023. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak így jön ki a napi ritmusod. Át lehet szoktatni magad.

Inkább az a furcsa, hogy ennyire erős ingered van. Nekem ha kell és visszatartom, rövid idő után órákra el is múlik.

2023. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Biztos kellemetlen, de ha hazaérsz időben, sztem nincs okod panaszra. Velem volt, hogy munkából hazafelé bekakáltam a vonaton, mert annyira kellett, hogy nem bírtam már tartani. Iszonyú kínos volt.

23/L

2023. jún. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4, nem már! :S A vonaton nem volt wc? Tudom, hogy finoman szólva sem a leghigiénikusabb, de SOS helyzetben én is volt, hogy használtam már. Inkább, minthogy betojjak! Igaz én pisilés miatt használtam, de semmivel nem lett volna jobb, ha bokáig összepisilem magam mindenki előtt.
2023. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. De, volt wc vonaton, de annyira hirtelen jött rám, hogy képtelenség volt odaérnem. Délutáni csúcsforgalom + agglomerációs közlekedés. Mire átverekedtem magam a tömegen, már késő volt, de amúgy utána bementem a wc-be. Viszont így is percekig kellett előtte beszarva ácsorognom. Írtó ciki volt, átütött bugyimon és világos farmeromon is.
2023. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Uhh! Az tényleg nem lehetett kellemes. Gondolom ilyen hasmenés jellegű volt, azt tényleg nehéz tartani. Sajnálom. Én szerencsére tudtam tartani, de már nagyon szúrt a hólyagom, szó szerint rosszul voltam. Tudtam, hogy hazáig nem bírom ki. A wc-ig sikerült, utána percekig folyt.
2023. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
48%
A vonaton van WC nem?
2023. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak időszakok, amikor egy ideig mindig ugyanakkor kell nagywcznem. Aztán átáll magától.


Nekem a pisiléssel volt hasonló. Egy időben nem volt olyan nap, hogy ne a wc-re rohantam volna egyből, ahogy hazaértem. Pedig figyeltem, hogy indulás előtt pisiljek, de ígyis félúton már éreztem, hogy kell.

Aztán ez is rendeződött.

2023. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!