Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős kellemetlen szagú izzadás...

Erős kellemetlen szagú izzadás ellen mit használjak?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan problémám van, hogy télen nyáron kegyetlenül tudok izzadni és néha borzasztó szaggal is társul.

Nem régiben kiderült, hogy pajzsmirigy túlműködésem van és ha jól olvastam akkor ez is okozhat ilyen problémát? Plusz a pánikbetegségem is közre játszhat?

Eddig rengetegféle dezodort próbáltam. A fújós abszolút nem segített. Használtam már különféle rexonát, fát, jelenleg olds pice-t használok de ez sem túlságosan segít...

Van olyan deo ami nektek teljes mértékben be vált?

Sajnos borzasztó kellemetlenül tudom érezni ettől magam.

Köszönöm!


20/L



2023. júl. 3. 02:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Rexona maximum protection nekem bevált, de amúgy bőrgyógyász tud felírni igazán erős por állagú izzadásgátlót.
2023. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
Méregtelenítés, rengeteg zöldség-gyümölcs, víz, esetleg léböjt. De inkább a zöldségre helyezd a hangsúlyt.
2023. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!