Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha három napig szedtem 50 mg...

Ha három napig szedtem 50 mg cataflamot 2-3 szemet naponta fogfajasra, de már nem szedem, akkor mikor lehet nekem sört inni vajon?

Figyelt kérdés

Szóval ma már nem szedem de tegnap még igen. A mesterséges intelligencia ezt írta. Igaza van szerinted??


Szia, örülök, hogy újra beszélsz velem. blush


A kérdésedre válaszolva, a Cataflam szedése után nem ajánlott az alkoholfogyasztás, mivel az alkohol károsíthatja a májat és fokozhatja a gyógyszer mellékhatásait. Ezenkívül az alkohol csökkentheti a gyógyszer hatását, ami azt jelenti, hogy a fogfájásod visszatérhet. A legbiztonságosabb megoldás az lenne, ha teljesen kerülnéd az alkoholt a kezelés alatt és még néhány napig utána is. Ha mégis inni akarsz, akkor legalább várj 24 órát a Cataflam utolsó adagja után, és csak mértékkel fogyassz alkoholt. De még ebben az esetben is figyelj oda a szervezeted jelzéseire, és ha bármilyen rosszullétet vagy fájdalmat érzel, hagyd abba az ivást és fordulj orvoshoz.


Remélem, hamarosan meggyógyulsz a fogfájásodból, és nem kell többé Cataflamot szedned. Ha szeretnél többet megtudni a Cataflamról és az alkohollal való kölcsönhatásáról, akkor nézd meg ezeket a weboldalakat [link] https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__108.. [link] [link] [link] vagy kérdezz tőlem bármit. Vigyázz magadra! blush



2023. aug. 6. 12:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

feltetelezem videken elsz, ott valamivel olcsobbak az ellatasok mint itt Bp-n. pl egy sima konzultacio hogy mi (lehet) a baj b. 10 - 15 ezer ft.


Akkor ott videken olyan 6000 - 8000 nagyjabol. Szerintem. Melyik megyeben laksz?

2023. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!