Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális válaszokat kérek!...

Normális válaszokat kérek! Mit csináljak ilyen helyzetben? 17 l

Figyelt kérdés

Nagyon megalázó téma de már muszáj segítséget kérnem.


Vizelettartási problémáim vannak. Gyakran szivárog a vizeletem és nem tudom megállítani. Ha pisilnem kell, es nincs wc, és már nem bírom tovább,szivárog a pisim, rossz esetben bepisilek,és nem tudom leállítani. Ha későn érek ki a budiba, akkor konkrétan bepisilek. Suli időben nem is iszok semmit Ha nem muszáj, nehogy bepisiljek. Nem tudom mitől lehet ez, eddig nem volt ilyen. Tehát így még óvodában sem voltak vizelettartási problémáim. Senki nem tud róla semmit. Hogyan mondjam el a szüleimnek? Náluk élek, nem titkolhatom az örökkévalóságig.


Pelenkázni kéne magam?? Ha nem lenne testnevelésóránk suliba, akkor igazából nem lenne vele gondom.

Valaki segítsen mert undorítónak érzem magam, és magyon rosszul esik.



2023. szept. 30. 22:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel menj el urológiára minél hamarabb. Meg fogja keseríteni a fiatalkorodat,ha most nem kezelteted!

Figyelj. Még mindig jobb ezzel a szüleidhez fordulni,mint azzal,hogy terhes vagy.

Ez egy betegség, ne szégyelld!

2023. okt. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Svájc ***** válasza:
61%
Butaság lenne senkinek sem szólni és várni, hogy majd itt megoldja valaki. Senki sem fogja. Ha itt tenyészteni tudnék...segítenék.De ez nem egy sima Medveszőlőlevél, tőzegáfonya kúra. Írd meg, hogy mi lett....
2023. okt. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
20%
Ugyan ez volt kiírva csak kicsit máshogy, de a lényeg ez volt, hogy egy perverz pali ilyen kérdéseket ír ki, hogy a fiatal lányok hogy pisilnek be.
2023. okt. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Svájc ***** válasza:
0%
13 azt gondolod, hogy ez talán kamu? Egyáltalán a kérdező neme sem tiszta számomra.
2023. okt. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Svájc ***** válasza:
76%
Amúgy meg annyira igazi és kétségbe esett a kérdés. Csak igaz lehet...bár lenne kamu!!!
2023. okt. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Full szűz vagyok tehát némi úton terjedő betegség nem lehet.

2023. okt. 1. 10:15
 17/28 Svájc ***** válasza:
35%
Hogy döntöttél? Mit hasznosítassz a válaszokból? Lány vagy? Sajnos nemi betegséget máshogy is össze lehet szedni. Uszoda, nem tiszta kéz, a szervezetben lévő gócok, egyéb kórokozók pl.: E.choli, chlamydia, staphylococcus, streptococus, enterobius, gombák...persze ezek cifra tünetekkel mutatják magukat de enyhébb lefolyással, krónikusan nálad is lehet bármi sajnos. Tehát tényleg menj gyerekorvoshoz és legyél vele nagyon őszinte. Akár talán fel is hívhatod telefonon, hogy ez neked ott személyesen nagyon kínos vagy leírhatod a dolgokat email-ben. Milyen vele a viszonyod, kedved és nyitott e....
2023. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Anyám észrevette a lepedőt és megbeszéltük. Elkísér urológiára,utána nőgyógyászhoz
2023. okt. 1. 19:32
 19/28 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz minek?
2023. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Svájc ***** válasza:
66%
Ha szerencséd van akkor az urológus lezárja. Ultrahangra szükség lesz, azt magánúton a leggyorsabb.
2023. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!