Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 47 évesen még nem késő nembiná...

47 évesen még nem késő nembináris identitásúnak vallanom magam?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon gyengéd személyiség voltam és gyakran úgy éreztem, hogy legalább annyi bennem a nő mint a férfi. Most, így 50 felé úgy érzem, hogy akár egy nemátalakításba is belevágnék, persze ezt nagyon alaposan át kellene gondolni. Végül is abból se volna baj, ha maradnék a férfi testbe, ha már abba születtem, meg az érzelmi kiteljesedéshez nem feltétlenül kell testileg is átalakulni. Ti hogyan látjátok ezt? 47F

2023. okt. 27. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Annyi előnyöd van hogy a környezeted elintézi majd egy "a vén hülyének teljesen elment" az esze megjegyzéssel.
2023. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
80%
Szerintem nem a koroddal van baj, bármikor lehet újra kezdeni az életet. Én inkább az ország jövőjében látom a veszélyt, igy én a helyedben addig változtatnék az életemen, amig EU tagok vagyunk, mert egyre jobban kifelé áll szénánk és, ha ez bekövetkezne, akkor cudar világ jönne rád.
2023. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Az meg már mi a frászkarika?
2023. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
77%
3, nekem fogalmam sincs, de nem csak az a kérdező szexualitása kérdeződik meg azzal, hogy, ha neki politikára, vagy politikusra van szüksége ahhoz, hogy ezt eldöntse. Neki lehet, más jellegű segitségre lenne szükség.
2023. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Azért van egy jelentős különbség a nembináris meg a transz között, ez pedig épp az a lényegi része, hogy a nembináris alapvetően nem érzi úgy, hogy neki a biológiai nemén változtatnia kell...

Tehát először is tisztázni kéne magadban, hogy te hogy is látod ezeket a dolgokat, mert ez a kettő nem igazán mosható össze.

Én pl gendersemlegesnek szoktam magam mondani, ha megkérdezik, amúgy meg nem érdekel. Én pont azt vallom, hogy élhesse mindenki úgy az életét, ahogy akarja, ne korlátozza semmiben a neme, csak azért, mert a társadalom jelenleg ilyen vagy olyan skatulyába teszi az adott nemet.

2023. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Szánalmas, hogy ezen gúnyolódsz, de szerencsére vagy annyira tájékozatlan, és kevered annyira a fogalmakat, hogy még a transzfóboknak sincskedvük ráharapni erre a provokációra.
2023. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%

Nem véletlen vették ki a politikából.


Szerintem azt se tudod mi a kérésed !


https://www.youtube.com/shorts/tH4VfeWmy0E

2023. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
#5 Közülük is nagyon sokan vállalják a műtétet(főleg mellműtét azoknál, akik nőnek születtek), és még többen a hormonkezelést. Egyébként én is nagyjából úgy vagyok ezzel, mint te.
2023. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Őszíntén nem értem miért lennél nembináris, csak azért, mert gyengédebb természetű férfi vagy. Vannak masculin természetű nők és feminin férfiak. Attól még nők és férfiak, szerintem ez rendben van így.

Nagyon borult világban élünk, hogy egyáltalán eszébe jut valakinek ilyen.

Nem értek egyet ennek a procedúrának a szükségességével, jó vagy úgy, ahogy vagy. Neked kell elfogadnod magad, ne várd azt, hogy mi megmondjuk ki vagy!

2023. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Hogy jön ide a nemátalakítás?
2023. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!