Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 47 évesen még nem késő nembiná...

47 évesen még nem késő nembináris identitásúnak vallanom magam?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon gyengéd személyiség voltam és gyakran úgy éreztem, hogy legalább annyi bennem a nő mint a férfi. Most, így 50 felé úgy érzem, hogy akár egy nemátalakításba is belevágnék, persze ezt nagyon alaposan át kellene gondolni. Végül is abból se volna baj, ha maradnék a férfi testbe, ha már abba születtem, meg az érzelmi kiteljesedéshez nem feltétlenül kell testileg is átalakulni. Ti hogyan látjátok ezt? 47F

2023. okt. 27. 13:12
1 2 3
 11/21 gabor49 ***** válasza:
14%
minek vallod magad? az meg mi? ennyi idősen hulyulsz meg?
2023. okt. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%

A tested adott, amit csak megcsonkítani aztán kinézetre szobrászkodni lehet, a működését átalakítani nem.


Sokan veszítették már el teljesen az élet értelmét, az emberi léthez fűződő reményüket egy nem jól sikerült átalakítás után, amikor rájött, már se férfi, se nő nem lehet.


Ha férfi tested van és elveszik a férfi szerveidet, akkor már se működő testű nő, sem működő testű férfi nem lehetsz, soha többé!


Egy megváltoztatott testű ..bárkivel egy nem erre hajlamos ember nem fog kapcsolatot kezdeni,

illetve ha kezdene, amikor ez úgyis kiderül egy mélyebb kapcsolatnál,

akkor biztos, hogy rémülten és iszonyodva fog menekülni, az aki ízig-vérig igazi nőt keres!


Akinek meg ez nem számít mert hasonló érzelmei vannak, az így is elfogad.

2023. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
8%

"Én pl gendersemlegesnek szoktam magam mondani ... a társadalom jelenleg ilyen vagy olyan skatulyába teszi az adott nemet"

Te teszed magad skatulyába, szerencsétlen...

2023. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

"akár egy nemátalakításba is belevágnék"

Aki nembináris, az mégis milyen neművé akarná alakíttatni magát?

2023. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

"Most, így 50 felé úgy érzem, hogy akár egy nemátalakításba is belevágnék"

Kapuzárási pánik. Nemtől független, úgyhogy nincs előle menekvés akkor sem, ha levágod a fütyköst.

Fuss le inkább egy maratont, vagy mássz meg valami hegyet! Ha túl sok pénzed van, azt meg add inkább a szegényeknek, ne a gyógyszeriparnak!

2023. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
81%

Szerintem sosem késő az önismerethez, szóval hogyha te most jöttél rá arra, hogy nem bináris vagy, akkor szerintem nyugodtan felvállalhatod ezt. Csak arra ügyelj, hogy csak olyanoknak mondd ezt el, akiknek fel vagy készülve a reakciójára (itt főleg olyanokra gondolok, akikről tudod, hogy nem radikális transzfóbok, mert így megkímélheted magadat néhány borzasztóan kellemetlen konfliktustól) De egyébként ne félj önmagad lenni, mert a rengeteg gyűlölködő között mindig lesznek olyan emberek is, akik képesek téged úgy szeretni, ahogy vagy, ahelyett hogy minden áron nekik megfelelővé próbálnának formálni. :)


Azt viszont még fontosnak tartom elmondani, hogy nem binárisként nem muszáj testi tranzíción átesned (még bináris transzneműként se feltétlenül szükséges). Vannak olyan nem binárisok, akik vállalkoznak rá, vannak, akik nem, de ezt tényleg csak akkor csináld meg, ha úgy érzed, nem tudsz nélküle élni, mert rengeteg kényelmetlenséggel jár együtt, és tényleg nem lehet csak úgy visszacsinálni.


Ja és kedves okt. 28. 15:59, biztosíthatlak róla, hogy veled is csak az arra hajlamos emberek fognak párkapcsolatot kezdeményezni (ahogy velem is, és amúgy igazából mindenkivel).

2023. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
36%
Te férfi vagy. Nincs olyan, hogy nem bináris valaki. Egy lányos férfi lehetsz.
2023. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
50%

Te férfi vagy!

Nincs olyan, hogy nem bináris.

Két nem van:férfi és nő.

dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%

Vagy férfi vagy, vagy nő

Nem te döntesz

Ez van

dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
61%

Én alapvetően liberális vagyok, de a gendersemlegességet butaságnak tartom.

Megszülettem és akkor jó eséllyel volt egy nemi szervem, ez meghatározza nemem. Aztán, hogy babával, vagy kisautóval játszom, az már tök mellékes.

Amíg tudod, hogy melyik nyilvános wc-be kell bemennem, addig abba nembe tartozom.

jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!