Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Heti két-három sör mennyire...

Heti két-három sör mennyire egészségtelen?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy azok, akik nem isznak, nem dohányoznak, sokkal jobban, fiatalosabban néznek ki idősebb korban.


Heti néhány sör mennyire terheli meg a szervezetet?



nov. 11. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Abszolut semennyire. Tele van D vitaminnal.
nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy alkoholra egyáltalán nincs semmi szüksége a szervezetnek, de heti néhány sört azért gond nélkül tud kezelni.

A dohányzás egy másik kategória, a dohányosok jellemzően nem hetente egyszer gyújtanak rá. Aki óránként akár többször is átöblíteni a tüdejét benzollal, kadmiummal, ammóniával, hidrogén-cianiddal, kátránnyal, stb. - amik a füstben vannak -, az garantáltan számíthat a hosszútávú káros hatásokra.

nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Probald ki a menteset abba minden vitamin megvan kiveve a mergezo alkohol
nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Én szeretek alkoholt inni, de nem vagyok alkoholista, hedonistának mondanám magam, meg alváshoz szoktam inni. Sokkal fiatalabb leszek alkohol után másnap, engem fiatalít, de én sok vizet iszok mellé.
nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a veséd és az összes belső szerved nem így gondolná
nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-3 sör hetente nem tesz nagy kárt a szervezetnek. Én heti 1-2-t iszok.
nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!