Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány napja lehet hátra még a...

Hány napja lehet hátra még a nagymamámnak?

Figyelt kérdés

Nagymamám borzalmas állapotban van. Csont és bőr, magzatpózban fekszik, nem mozdul, nem eszik, nem iszik, nem beszél. Sokat alszik, néha kinyitja a szemét. Nem reagál. Néha nyitogatja a száját, mintha beszélni akarna, de nem tud. Üveges a tekintete. Nem néz ránk.

Nem akarom, hogy szenvedjen… nagyon rossz volt így látni, borzasztóan nyomasztó érzésem van.

Ha valakinek volt màr így valamelyik szerette, mennyi ideje volt onnantól hátra?



febr. 19. 21:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Körházban van, vagy otthon?

Innia mindenképpen kellene, talán azért nyitja a száját, mert ki van száradva.

febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%
ORvos látta? Ha nem, azonnal mentőt hívni. Mióta van így? Miért nézitek szó szerint a szenvedését?
febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%
ivás nélkül 1 hetet sem lehet bírni, főleg leromlott állapotban. Miért nem ad a háziorvos infuziót neki? Kórházban kellene ápolni.
febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Darius- ***** válasza:
89%
Kérdezd meg a mentősöktől, már hívhatod is őket.
febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Idősek otthonában van. Messze lakom tőle, sajnos nem tudom miért nem adnak neki. Nem akar inni, összezárja a száját. Visszautasít mindent
febr. 19. 21:18
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen otthonban van, ott tudnak-e pl.infúziót adni neki? Ha nem, akkor onnan kórháza kellene szállíttatni, ahol tudnak enyhíteni a szenvedésén.
febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem... Aki nem iszik, nem eszik, azt infúzióra kell kötni, kb egy 10 éves is tudja... Azt akarják, hogy "elmenjen"??:(
febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%

Az otthonvezetőnek már régen kórházba kellett volna vitetni mentővel.

Ez így gyilkosság.

Gondolom mar várnak a helyére.

Borzasztó!

Nagyon sajnálom, hogy az idősek ilyen kiszolgáltatott helyzetbe kerülhetnek.

febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Szerintem a kórház nem fogadja be. Onnan küldték el. Azt várják, hogy elmenjen…
febr. 19. 21:28
 10/41 Darius- ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen öregek otthonában lehet, ha ott nincs orvosi felügyelet akkor úgyis a kórházba kell vinni. Most még lehet, reméld ne legyen késő már. Habár én hallottam rémhíreket egy-egy öregek otthonáról, ahol magyarul írva kinyírják a betegeket.
febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!