Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul vagyok.. Hogya...

Nagyon rosszul vagyok.. Hogyan legyek jobban? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tegnap este randizni voltam egy fiúval. Sushi-t ettünk de valami szerintem nem volt okés a sushival, mivel mindketten rosszul lettünk tőle.. Itt vagyunk a barátom lakásán.. a barátom kétszer fosott , és neki úgy néz ki vége is , én viszont kibéreltem a WCjét.. 3x hánytam és 10 percenként szörnyű, vízszerű hasmenésem van.. A hasam nagyon morog, csikar, rémes hangokat ad ki :(

Kétszer sajnos becsúszott a bugyimba egy egy hascsikarás után , nem értem ki a WCre..

Romlott lehetett a sushi?

Most is, itt görnyedek a WCn , csikar a hasam, rengeteget fingok és fosok :(



febr. 24. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Be kell jelenteni.
febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletet is hivhatsz, hogy mi a teendő.
febr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon szívesen segítenék csak az a baj ha hozzá merek szólni bővebben egy kérdéshez, törlik egyből meg vissza esek egy szintet, lassan már egyes szinten vagyok. Még azt csodálom, hogy a moderátorok rég jelentkeztek.


Egyszerűen csak jobbulást kívánok, remélem elmúlik a csikarás. Legközelebb vigyázz a sushival.

febr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Kaptatok egy jó kis ételmérgezést. Igyál sok vizet. Ha reggelre sem múlik el, akkor ügyelet.
febr. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, romlott volt
febr. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelentsétek be, hogy ez volt.
febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegények. Jobban jártatok volna ha normális kaját esztek, sushit meg otthon csináltok, az tuti friss lett volna. Remélem már jobban vagytok,de én is tuti jelenteném a helyet ahol ilyen megtörténhet.
febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!