Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakran rosszul érzem magam...

Gyakran rosszul érzem magam az utcán, szorongok, mitől? (bővebben->)

Figyelt kérdés
Utálom a tömegközlekedést is mindig úgy érzem mintha engem bámulnának az emberek, bulikban is előfordult, sokszor inkább leszálltam/hazamentem mert egyszerűen idegesít...anyukám szerint szép vagyok azért...Mitől lehet?Normálisdolog ez?
2010. jún. 27. 03:23
 1/6 anonim ***** válasza:
anyukája szerint minden lány szép.. bocsi
2010. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem ez inkább szociális fóbiának tűnik

én is ilyen vagyok, sz@r egy érzés..

2010. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó de tényleg szép vagyok, csak hülyén hangzott volna a 'mindenki szerint szép vagyok azért'.
2010. jún. 27. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak szép vagy, vagy okos is?

Anyukád most nem adott jó választ. Ha zavarnak az emberek, a közlekedés, akkor jó lenne ezt elmondani egy hozzáértő orvosnak.

2010. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor ha mindenki szerint szép vagy és azért néznek meg, akkor mi a kérdés?
2010. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tömegiszony? Nem vagyok ehhez értő, csak tippeltem. Nem akarok az idegesítő guglizz rá szöveggel jönni, de írd be: tömegiszony , szociális fóbia (Nem tudom melyik, ezért mondtam mindkettőt)
2010. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!