Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvos azt mondja túlsúlyos...

Az orvos azt mondja túlsúlyos vagyok és fogynom kéne. Miért érzem és látom magam mégis átlagosnak?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, 186 cm magas és 107 kg. Múlthéten voltam éves pofaviziten az orvosnál, ahol azt mondta túlsúlyos vagyok és fogynom kéne egy keveset. Én ezt alapból nem igazán tudtam komolyan venni mikor végig a doktor úr köldökével néztem farkasszemet a szűk ingjén keresztül. Elég megtermett fickó.

De azért mikor hazamentem jól megnéztem magam a tükörben. Mégiscsak azt mondta. Viszont én egyáltalán nem látom vagy érzem magam kövérnek. Persze nem vagyok kisportolt, de egész jó formában vagyok. Teljesen átlagosnak látom magam. Emiatt nem igazán érzem a fogyás szükségességét sem. Másnak is van ilyen tapasztalata?

Igazából az egész azért merült fel bennem, mert a húsvéti családi összejövetelen feljött a téma, de mindenki azt mondta hogy nincs velem baj. Pedig a jó időben láttak félmeztelenül a kertben és tele hassal is.



ápr. 1. 11:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
53%
Túlsúlyosnak nézel ki a képen, de nem elhízottnak.
ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, azért látszik azon a mellkason és karokon hogy 10 éve tunyulás megy. Hasadról és csípődről nem is beszélve. De abban igazad van, hogy arányos maradtál szerencsédre. Láttam már sokkal rosszabbat ilyen adatokkal. Meg az arcodon se látszik annyira ahogy elnézem.

Kb úgy nézel ki mint a HVCS akinek a fejét bekötötte valami csinos leányzó XD

ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
hvcs :D Valóban van egy jegyesem. 8 éve vagyunk együtt. Azt elismerem, hogy jól főz.
ápr. 1. 20:13
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ez fej, tor, potroh. +20 kiló egyértelműen, bojlertest.
ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

De!!Van ott mit leadni.

Ráadásul ott a menyasszonyod aki jól főz.

Abbahagytad a sportot,akkor mégjobban elkezd feljönni a plusz.

10-15év múlva meg járhatsz orvoshoz,ha más miatt nem is,de mozgásszervi panaszok miatt biztos.

ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem most pont a határon vagy. A szerencsés alkatod miatt valóban nem nézel ki kövérnek. De szerintem itt szinte már csak pár kiló hiányzik h átbillenj a túloldalra. Lehet nálad már csak 3-5 kg elég lenne ehhez. Ezért érdemes vigyázni.

Te hosszú idő alatt híztál meg ennyire ezért mindenkinek volt ideje hozzászokni az új alakodhoz. De hidd el megvannaka lépcsőfokok.

átlag csávó > átlag csávó kis hassal > átlag csávó kicsit nagyobb hassal > dagi csávó

ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
58%

26.

Nem néz ki kövérnek ??

ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

27

Hát ezen a képen szerintem nem annyira vészes. Lehet ha 360 fokban látnám akkor feltűnőbb lenne a nagy bele. XD Meg itt írták is hogy nem tokás. Az sokat számít az összképben.

ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
47%
Neked 86 kg-nak kellene lenned. A lányoknál le kell vonni 10-et a magasságból (100 cm utániból), a fiúknál nem. Tehát a max. súlyod 86 kg lenne.
ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Azert nem latod magad elhizottnak, mert furan oszlik el rajtad a felesleg. Ahogy irtak is, mellkasod, karod, arcod szinte semmit nem kapott, viszont a hasi terulet az semmikepp nem atlagos.


Maga a BMI skala egyebkent egyaltalan nem a szent iras. En 193cm vagyok, 110kg igy tomegeles utan es a BMI-m igy 29.5. En evek ota edzek, nem rakok fel most kepet, de minden vagyok, csak elhizott nem.

ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!