Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Refluxtol megnagyobbodhat a...

Refluxtol megnagyobbodhat a nyaki nyirokcsomó és a pajzsmirigybe tud okozni göböket?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja ittam whisky kólát, és azóta fáj megállás nélkül, nyirokcsomó, és az egész nyelőcsővem meg pajzsmirigyem azt érzem. Be volt gyulladva az egész kaptam antibiotikum de nem múlt el azóta se a fájdalom.

Full orr gégén voltam ezzel és bent tartottak pár napig , ott kaptam gyógyszert meg gyomorvedot reggel és este.

Hiába szedem be gyógyszert ugyan úgy jön fel sav. Nem értem és a fájdalom ugyan olyan . Nagyon nagyon faj!!! És gyomorszájam is szokott meg annál a résznél csak a hátamba benyilal!

Bal oldalt mellkasom is fáj égő érzést érzek benne és kihat a hónaljam meg bal karom , fáj az egész. Ezt mind a reflux okozza? A gyomorsav?



ápr. 1. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Kizárt, ilyesmit nem okoz reflux.
ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha be van gyulladva akkor se? :) 1 hónapon keresztül
ápr. 1. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!