Végig bent kell feküdni a kemoterápia alatt?




válasza:Kitartást és sok erőt, a picinek meg a legjobbakat.
Szerintem állapot függő, ha sokat hány a kiszáradás veszélye miatt egy darabig biztos bent lesztek, de ha az állapota engedi lehet, hogy hazaengednek bizonyos feltételekkel. De erre a kezelőorvos tudna pontos infót adni.




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Csak ennyi lenne a kérdésem
Sziasztok. Kapott már itt valaki BEP kemót? Érdekelne hogy mi a folyamata, befektetnek a kemo idejére vagy be kell járni? (Pesten) Általában melyik kórházban van a kezelés?
Anyukám 5 hete kapta az utolsó kezelését, de még egyik sem kezdett neki nőni. Kezdi zavarni. Ugye olyan nincs, hogy nem nő ki?
Egyik rokonom, akivel együtt élek, kedden kapja az első kemoterápiát. Csak én tudok róla gondoskodni, sajnos nincs senkije. Viszont 28-ára hívtak egy 1 napos programra, kora reggeltől késő estig tartana, mert utazni is kell hozzá. Holnapig tudok visszajelezni, hogy...
Es meg azt is kerdeznem, hogy aki kap kemoterapiat, azt minden esetben hozzak viszik, vagy sajat maga kell menjen egyedi szervrzessel kemora?
Anyukám rákos és kemot kap. Kapott egy hányáscsillapító gyógyszert. Neki 5 percen belül elveszi minden rosszullétét, a kezdetleges hányingert is. Azt mondta megkerdezi az orvost, hogy én ezt bevehetem-e garatreflex miatt, de elfelejtette. A tájékoztatón nem ír ilyet...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




