Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt 10 kilót fogytam...

Aniangyal kérdése:

1 hónap alatt 10 kilót fogytam, de mitől?

Figyelt kérdés
Most 22 éves nő vagyok, 170 cm magas, és egy hónappal ezelőtt 62 kilogramm voltam. Ma reggel mértem meg magam már csak 52 kg vagyok. Igaz, nem eszek annyit mint régen, de azért eszem. Lehetséges, hogy ennyit lefogyjon az ember ennyi idő alatt csak azért mert egy kicsivel kevesebbet eszik? Meg vagyok rémülve, mert nagyon vékony vagyok, beesett az arcom, tök lapos a hasam, ezelőtt a két combom is összeért teljesen, most meg nem. Rosszul érzem magam, orvosnál meg már annyit voltam, mindig más probléma miatt, hogy félek hülyének néznek vagy hipochondernek vagy nem tudom. Pedig komoly a baj, ez szerintem nagy fogyás, minden ruhám nagy rám.
2011. márc. 21. 08:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Délután rendel az orvosom, addig meg kibírom, megpróbálok nem idegeskedni, és enni rendesen. Remélem nem olyan komoly a baj, és nem vagyok daganatos. Majd kiderül, de biztosan a stressz miatt van.
2011. márc. 21. 11:20
 12/14 anonim ***** válasza:

Na, mi újság?

Adaganatnak amúgy számos egyéb jele is van, nemcsak fogyás, ne félj. Észrevetted volna már rég, hogy valami nem oké.

2011. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem daganat, tényleg más tünetem is lenne akkor, de nincs csak a fogyás. És a stressztől, most nyugtatót szedek, és kikapcsolódom hogy jobb kedvem legyen. Hát most aztán igazán megnyugodtam, köszönöm mindenkinek. Majd visszajönnek a kilók szépen lassan remélem.
2011. márc. 22. 08:15
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, jobbulást kívánok. A tavasz és a nyár majd meghozza a nyugalmat! :)
2011. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!