Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tesommal játszotam és véletlen...

Tesommal játszotam és véletlenül bele kapot az anyajegyembe amit egyből le is kapart. Ugy 2 vagy 3 miliméter nagyságu lehetet. Nem tudom mit csináljak már kezd ösze forni de nem tudom mi tévő legyek? Menyi az esélye hogy bőr rákot kapjak?

Figyelt kérdés
nagyon félek.ezentul nem fogok az öcsémmel játszani.
2011. júl. 12. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

nem igazából össze vissza hadoválnak a rákról, nem is tudnak semmit, egyik honlapon azt olvastam h a hidrogénperoxid rákkeltő másikon azt h gyógyítja a rákot.

és ugyanez van a napsugárzással is, valaki szerint megelőzi a rákot, és ugye mások szerint meg bőrrákot okoz.

én már nem tudom mit higgyek

2011. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
de milyen rákot kapott? bőrrákot?
2011. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Menyi az eséje annak hogy valakinek rákja legyen attol hogy kikaparta az anyajegyét?
2011. júl. 12. 17:25
 14/17 A kérdező kommentje:
azt nem tudom hogy mien rákot mert még nagyon pici voltam és nem nagyon érdeklőtem felöle
2011. júl. 12. 17:26
 15/17 anonim ***** válasza:
kevés az esélye de kérdezz meg egy bőrgyógyászt ő hátha tudja
2011. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
rendbenvan megkérdetek egy bőrgyogyászt.
2011. júl. 12. 17:33
 17/17 anonim ***** válasza:
A kis tesóval meg igenis játszál!!!! Ilyen alapon az utcára se menj ki mert fejedre eshet a tégla vagy elüthet az autó!!!!!
2011. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!