Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyes orvosok azt mondják...

Egyes orvosok azt mondják hogy a csap víz nem egészséges?

Figyelt kérdés
Ez komoly a házi orvsom szerint a csap vízben egy csomó káros dolog van meg hogy szerezünk be víztisztító berendezést elsőre azt hittem hogy hülye de utána kiderült hogy víztisztító cuccokat árul jó mi?
2011. júl. 14. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem ártanak ezek a víztisztító cuccok, de azért egy kicsit hazabeszél :)
2011. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
valóban nem egészséges...
2011. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"elsőre azt hittem hogy hülye"... Nos, inkább te vagy az. Hülyének nézed az orvosod? Na pont az ilyenek miatt hagyják itt az országot...
2011. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
sok hülyeséget lehet hallani, olvasni orvosoktól. max a víz keménysége lehet gond, de az se annyira.
2011. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nos, inkább te vagy az. Hülyének nézed az orvosod? Na pont az ilyenek miatt hagyják itt az országot...


Nem értem hogy ha annyira nem egységes akkor olyan emberek akik nem csap vizet isznak hanem pocsolya vizet pl.

afrikaiak hogy nem lesznek betegek meg hogy az én fajtám mait nemek ki külföldre az emberek te hülye vagy!

2011. júl. 14. 19:34
 6/16 A kérdező kommentje:

Ja nekem az szúrt szemet hogy a doki árulja a tisztító gépeket ez nem furcsa?

Szerintem az olyan emberek miatt mennek ki külföldre akik a saját pénztárcájukat nézik na ennyi!

2011. júl. 14. 19:36
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudod létezik olyan hogy természetes immunitás? Hallottál már erről? Ez azt jelenti, hogy ha te pl. Afrikában születtél, akkor csecsemő korod óta immunis vagy bizonyos bacikra. DE európai lévén itt egész más a helyzet. És igen, pont az ilyenek miatt mint TE mennek el innen sokat. Akik lehülyézik azt akik segítenek másokon.
2011. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
t=n
2011. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen igaza van az előttem szólónak,attól,hogy ott már immunisak arra a vízra egy dolog,de ha neked hálistennek vannak jobb lehetőségeid akkor miért tagadnád meg magadtól? :) a csapvíz nagyon nem egészséges nem csak a keménység miatt,rengeteg dolog van benne ami miatt nem jó,nálunk van víztisztító berendezés,a vize érezhetően sokkal jobb,de forrásvizet is szoktunk rendelni.
2011. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Végre egyet ért velem valaki. Szóval a mondandóm lényege ez lett volna: ne nézzünk már hülyének olyat aki segíteni akar rajtunk. Nem írok többet.
2011. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!