Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy lány 14 évesen nagyon...

Ha egy lány 14 évesen nagyon vékony (deszka) akkor még lehet nagykorára 'jó nő'? (kép)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 171 cm, 50 kg. Sokan mondják hogy nagyon vékony vagyok, egyek többet főképp a családtagok.

Akármemmyit is eszek semmi sem látszik rajtam. a barátnőm akivel a tavaly kb egyforma voltam, máralasonyabb pár centivel és ő szép, nem sovány, nőies.

Nem tudom mit tegyek, azthiszem apukámra hasonlítok, ő is ilyen vékony, magas.

Ha én most ilyen vagyok, akkor lehetek-e olyan szép csinos formás lány? [link]

Hogyan hízhatok?Valakitől azthallottam, hogy minden nap sokat eszik, és utánna a gép előtt ül, valakitől meg hogy sportol. Na most én hogyan? Izmosítsam a lábaim? És hogyan?

Légyszi adjatok tanácsokat, és bocsi hogy ilyen össze vissz írtam kérdéseket, de nem akarok ilyen gebe maradni :(

remélem yrnak rendes válaszadók.

És ilyen vagyok most: [link]


2011. aug. 4. 09:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj, még csak 14 vagy, nagyon sokat fogsz még változni.

A torna, mozgás meg senkinek sem árt.

2011. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

azta:O

Te ígyis nagyon szép vagy:)

14/F

2011. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Már bocs,de egyáltalán ne vagy gebe,teljesen jó alakod van!Nehogy hízni akarjál már!Fél életemet odaadnám az alakodért..
2011. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Teljesen megértelek. 15 vagyok, és én is nagyon vékony. Gondolom te is azt akarod, hogy nőies legyen az alakod (mell, fenék..). Én is olyan vagyok, mint te, hogy nem hízom,bármit eszem.. Feltettem egy hasonló kérdést, nekem is a sportot ajánlották. Én mikor sportoltam, akkor se voltam "kövérebb". Nem tudsz szerintem túl sok mindent tenni, ilyen az alkatod. De persze megpróbálkozhatsz a sporttal, attól nagyobb lesz az étvágyad is, illetve vitaminokkal.. Felnőtt korodban szerintem simán lehet szép, nőies alkatod. Persze nem valószínű, hogy nagy mellekkel fogsz rendelkezni, de még az is megeshet(: Ne aggódj, te (mi) is "kifejlődünk" majd(:

Nézd a jó oldalát, és örülj neki, hogy nem kell fogyóznod, mint sok más lánynak(:

2011. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Teljesen jó az alakod =)

A szülők már csak ilyenek,folyton tömik a gyereküket ételekkel.

Én nekem nem mondják,hogy sovány vagyok,de duci se. Mégis,mondják folyton hogy egyek,egyek...


Lány/50 kg/156-157 cm

2011. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Valóban túl vékonynak tűnsz, de végre egy lány, aki normálisan akar kinézni, nőiesen és nem gusztustalan gebe akar lenni.


Biztosan fog még alakulni a tested hiszen még fejlődésben vagy.

Sporttal sokat segíthetsz, persze ebben a korban különösen figyelj, hogy ne vidd túlzásba.

2011. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

De többször is mondták, hogy egyek, egyek és egyke, de hiába. De az aggaszt hogy a velem egykoriak már nőiesbbek, én meg szó szerint deszka vagyok. Akkor is fogok válatozni később, ha az egyik szülőm hasonlóan vékony és magas?


Első válaszoló: Milyen tornára gondolsz?: Napi biciklizés és rendszeres futás hatásos? Okoz változást, vagy még azt is leadom ami rajtam van?

2011. aug. 4. 09:42
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

ne keseredj el, teljesen arányos vagy. az én lányom is ilyen volt ennyi idős korában, ráadásul olyan vékony lábakkal, mint egy szál ropi.

aztán a gimis korában elkezdett intenzíven aerobikozni,és lépcsőzni.gyögyörű formás lábai lettek, teste vékony maradt, de nagyon formás, izmos fenék, kemény lapos has.

ma már elmúlt 30, van egy kislánya is, de a sportolást egy percre sem hagyta abba. terhestornára is járt, és utána a babával együtt kismamatornára.

6 kilót hízott a terhesség alatt, abból 3 kiló az unokám volt:))

jelenleg zumbázik, az alakja kifogástalan.

szóval én a rendszeres mozgást javaslom alakformálásra.

Bízz magadban és hidd el, hogy szép vagy és még szebb leszel.

üdv-egy nagymama-

2011. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

ma 09:38 igen, tényleg azt szeretném hogy nőies alakom legyen.

De félek hogy a genetika miatt vagyok msot ilyen, és azért tettem a fel a kérdést hogy mit tehetnék ellene.

na de milyen sportot, tornát ajánlottok, amitől izmosak lesznek a lábaim, kezeim? Mondjuk a biciklizés és a napi rendszeres futés mgoldható számomra, meg pl gugolások? hm?

2011. aug. 4. 09:47
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó válaszadónak is.

Nekem valami itthoni tornára van szükségem, aerobik, meg hasonlók nem megoldhatók, csak a kosárlabda suliközben.

Ezért hatásos lenne, amit irtam?(Biciklizés, futás, gugolások) Vagy szerintetek milyen itthoni torna alkalmas? Bármit megtennék.

2011. aug. 4. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!